LT | EN
   

 

   „AIVA SISTEMA“ interneto svetaines pradėjo kurti nuo 1999 m. Per tą laiką sukaupėme didelę patirtį dizaino kūrime bei svetainių programavime.

   Galime Jums pasiūlyti Jūsų poreikius atitinkančią funkcionalią svetainę bei optimizuoti ją paieškos sistemoms.

   Kuriame tiek reprezentacinio, informacinio pobūdžio, tiek elektroninei komercijai pritaikytas interneto svetaines.

   Savo patirtį stengiamės naudoti siūlydami sprendimus klientams. Taip pat visuomet ieškome naujų sprendimų, kurie kiekvieno kliento tinklapį padarytų savitą ir įdomų.

 


Savo klientams siūlome 3 interneto svetainių modelius:

1) Svetaines su „AIVAWEB.LT“ turinio valdymo sistema, kurios pagalba pats klientas gali pasirinkti interneto svetainės dizainą, meniu punktus ir užpildyti svetainę savo turiniu. Tokios svetainės kaina 25 Lt/mėn. + PVM.

2) Svetaines su e-parduotuve bei „AIVA 9001“ programos turinio valdymo sistema ir jau sukurtu dizainu, kuris gali būti priderintas prie užsakovo reikalavimų. Užsakymai iš šios svetainės patenka tiesiogiai į „AIVA 9001“ verslo valdymo sistemą. Tokios svetainės kaina tik 1500 Lt arba ji gali būti nuomuojama už 49 Lt/mėn + PVM.

3) Originalaus dizaino, sudėtingo programavimo pagal kliento pageidavimus svetaines su e-parduotuve, „AIVA 9001“ turinio valdymo sistema. Tokios svetainės kaina, priklausomai nuo reikalvimų, gali svyruoti nuo 1 500 Lt iki 5 000 Lt.

 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt