LT | EN
   

AIVA 9001 programoje realizuotos funkcijos atlyginimų paskaičiavimo nuo atliktų operacijų, darbuotojų praėjimo kontrolės sistema, darbo laiko apskaitos sistema, kurios kartu su užduočių valdymo sistema ir atlyginimų apskaitos sistema sudaro AIVA Personalo valdymo sistemą parodyta žemiau

Atėjimo-išėjimo į/iš darbo kontrolė ir darbo laiko apskaita

Programa gali užregistruoti darbininkų atėjimą-išėjimą iš darbo dviem būdais:

1)      Tiesioginiu būdu- gaudama duomenis iš praėjimo kontrolės sistemos, kurią sudaro turniketai, kontroleriai RFID kortelių nuskaitymui ir perdavimui į duomenų bazę

2)      Netiesioginiu būdu,- analizuodama duomenis ,kurios sukaupia duomenų bazėje gamybinių operacijų registravimo sistema (žr. gamybos valdymo aprašymą).

Iš šių duomenų programa suformuoja darbuotojų  atėjimo-išėjimo į/iš darbo registrą, kuriame parodo kada kas atėjo ir išėjo iš darbo, kas dar neatėjęs į darbą, paskaičiuoja kiek darbuotojas išdirbo valandų per dieną, ir iš šių duomenų programa automatiškai suformuoja darbo laiko tabelį.

Atėjimo-išėjimo į/iš darbo kontrolės ir apskaitos sistemos  įdiegimas padeda įmonei sumažinti darbo laiko nuostolius dėl vėlavimų ir išėjimų anksčiau iš darbo, taupo personalo darbuotojų laiką tabelio vedimui ir laiko apskaitai.

Atlyginimų paskaičiavimo nuo išdirbio apskaitos sistema

Gamybos valdymo sistemoje panaudojant skeneriais ir kompiuterius su liečiamu ekranu darbininkai patys registruoja realizme laike kada pradėjo ir kada pabaigė pavestus jiems gamybos užsakymus.

Programa iš šių duomenų pagal operacijų įkainius paskaičiuoja darbininkams atlyginimus. Darbininkai patys gali pažiūrėti kiekvienu momentu kokį jie jau uždirbo atlyginimą nuo mėnesio pradžios.

Pardavimo vadybininkams programa taip pat paskaičiuoja atlyginimą nuo jų gautų gamybos užsakymų pelno pagal jiems nustatyta pelno procentą.

Šios sistemos įdiegimas padidina darbuotojų suinteresuotumą savo darbo rezultatais ir tas pakelia jų darbo efektyvumą, o įmonei sumažina darbo savikaina, bei padeda greičiau atlikti užsakymus .

 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt