LT | EN
   

AIVA 9001 programa padeda organizuoti ir valdyti gamyklos įrengimų ir staklių periodinio aptarnavimo, gedimų šalinimo bei remonto darbus. Pagrindinės automatizuojamos funkcijos ir jų informaciniai ryšiai parodyti žemiau pav.

Įrengimams ir staklėms sudaromas metinis aptarnavimo planas, nurodant kokią savaitę kokiam įrengimui reikia atlikti profilaktinius aptarnavimo darbus.

Šio plano darbai parodomi serviso darbų plane.

Sugedus staklėms registruojamas gedimas, kuriam dabų užsakymas taip pat parodomas serviso darbų plane.

Iš serviso darbų plano pasirinkus užsakymą paskiriamas vykdytojas, kuris paskyrą darbams gali matyti per specialią aplikaciją savo mobiliame telefone ar planšetėje. Per šią aplikaciją serviso darbuotojas gali užregistruoti kada pradėjo ir kada užbaigė aptarnavimo-remonto darbus. Jo užregistruoti data ir laikas matomi serviso darbų plane prie aptarnavimo užsakymo.

Jei įrengimo remontui reikalingos atsarginės dalys, jų pavadinimai įtraukiami į remonto užsakymą ir perduodami tiekimui.

Tiekimo skyrius iš serviso užsakymo atsarginėms dalims performuoja užsakymą tiekėjams ir išsiunčia tiesiogiai el. paštu iš programos.

Gavus užsakytas dalis remontui, programa parodo kokiam užsakymui jos gautos ir iš jo tiesiogiai užpajamuojamos į sandėlį. Tam nebereikia įvesti duomenų apie gautas detales, tik patvirtinti gavimą.

Suremontavus stakles pasirenkamas užsakymas remontui ir programa automatiškai nurašo jam panaudotas detales.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Gamyklos įrengimų ir staklių aptarnavimo ir remonto valdymo sistema
 


 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt