LT | EN
   

Medžiagų tiekimas įmonėse vykdomas sandėlio papildymui bei konkrečių užsakymų vykdymui.

Pirmu atveju, dėl vėluojančios medžiagų panaudojimo gamyboje apskaitos gali būti nelaiku užsakomos medžiagos ir dėlto jų gali pritrūkti gamyboje. Norint apsidrausti nuo gamybos prastovų dėl medžiagų trūkumo, jų užsakoma daugiau, todėl auga išlaidos sandėliavimui ir finansams.

Antru atveju, nemažai laiko užima reikalingų medžiagų paskaičiavimas kiekvienam kliento užsakymui ir jų užsakymas iš tiekėjų, bei gautų medžiagų pajamavimas. Todėl padidėja valdymo išlaidos, gali būti nelaiku užsakytos medžiagos.

Šių bėdų padeda išvengti AIVA programos sprendimai medžiagų tiekimo valdymui.

AIVA programoje automatizuotas visas medžiagų tiekimo valdymo procesas-nuo medžiagų tiekimui poreikio paskaičiavimo, kainų apklausos, užsakymo iš tiekėjų, iki užsakytų medžiagų gavimo kontrolės ir pajamavimo į sandėlį.

AIVA Medžiagų tiekimo valdymo sistema gali būti naudojama ir autonomiškai. Tuo atveju užsakymai tiekėjams ir kainų apklausai formuojami iš įmonės padalinių užsakymų, kuriuos jie atlieka per AIVA programą.

Aiva sprendimų tiekimui nauda

Darbo laiko ekonomija. Automatizavus tiekimo valdymo sprendimus pirmiausiai gaunama ekonomija, dėl to kad žymiai sutaupomas darbuotojų laikas-iki 90%, medžiagų poreikio paskaičiavimui, užsakymui, pajamavimui. Net jei tuos darbus įmonėje iki automatizacijos atliko du žmonės, tai po AIVA programos įdiegimo tam tereikės ne daugiau kaip 0,5 etato, o tai ne mažiau kaip 12 t. Eur ekonomija per metus.

Mažesnės gamybos prastovos dėl nelaiku užsakytų medžiagų.  AIVA programos pagalba kiekvieną dieną, tik gavus naujus užsakymus, galima perskaičiuoti medžiagų poreikį ir greitai išsiųsti užsakymus tiekėjams, todėl labai maža tikimybė, kad bus pamiršta laiku užsakyti medžiagas.                                                                                           

 Mažesnės sąnaudos dėl per didelio medžiagų kiekio sandėliavimo.  AIVA programos Ganto grafikas parodo kada kokių medžiagų reikės gamyboje, todėl medžiagas galima užsakyti tiksliai tam laikui ir laikyti mažesnes atsargas.

Medžiagų kainų ekonomija. Kadangi per AIVA programą labai paprasta vykdyti tiekėjų kainų apklausas reikalingoms užsakyti medžiagoms, todėl medžiagas galima nupirkti pigiau, ypač tas, kurių kainos, kaip pav. metalo, dažnai keičiasi.

Daugiau apie tiekimo valdymo funkcijas http://www.aiva.lt/Tiekimo-valdymas/lt
 

 
© 1995 - 2017 Aiva sistema
webleader.lt