LT | EN
   

AIVA GAMYBA yra patikima, lengvai panaudojama įvairiose pramonės šakose programa. Ji palaiko nestandartinių adaptuojamų kliento poreikiams  gaminių gamybą, projektinių gaminių gamybą, užsakymų į sandėlį gamybą.  Programa automatizuoja praktiškai visų įmonės padalinių darbą ir sukuria bendrą įmonės duomenų bazę.

AIVA 9001 gamybos ERP programinė įranga palaiko procesų gamybą, diskretinę gamybą ir mišrios gamybos aplinką.

AIVA GAMYBA programa automatizuoja: Elektroninio marketingo, Aktyvaus darbo su klientais, Užsakymų priėmimo ir kainos paskaičiavimo, Gamybos planavimo, Tiekimo valdymo, Gamybos operacijų valdymo, Medžiagų ir  pusgaminių apskaitos, Užsakymų priėmimą per Interneto svetainę, Atlyginimų vadybininkams ir darbininkams paskaičiavimą nuo jų darbo rezultatų, Praėjimo kontrolę, Darbo laiko apskaitą, Buhalterinę apskaitą, Staklių ir kitų įrengimų aptarnavimo ir remonto valdymą, Įrankių apskaitą, Pagamintos produkcijos pas klientą montavimo valdymą.

 Skirtingai nuo daugelio gamybos valdymo sistemų  AIVA 9001 yra ne atskira gamybos programinės įrangos sistema. AIVA 9001 yra visiškai integruota ERP sistema, apimanti užsakymų valdymą, atsargų valdymą, kainų apklausą Internetu, sandėlių valdymą panaudojant  brūkšninių kodų technologiją, atsargų ir gaminių prognozavimą ir planavimą, CRM, ir e-komercijos funkcijos. Visa apskaita vyksta realiu laiku per vieną ERP programinės įrangos platformą.

 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt