LT | EN
   

    „AIVA SISTEMA“ taip pat kuria interneto svetaines, e-komercijos sitemas, kurios gali būti susiejamos su mūsų kuriamomis programomis. Tokiu būdu nebereikia atskirai įvedinėti turinio informacijos į svetainę, nes informacija iš programos gali būti realiu laiku atvaizduojama Jūsų interneto svetainėje. Pvz. prekių katalogas, tikslūs prekių kiekiai sandeliuose, užsakymų būklė ir pan.

    Taip pat nedidelėms įmonėms ir organizacijoms, kurios nepasiruošusios didesnėms investicijoms, siūlome labai nebrangų, bet didelių galimybių sprendimą – interneto svetainę su AIVAWEB.LT turinio valdymo sistema. Tokios svetainės sukūrimo kaina tik 150 Lt + PVM, o jei klientas suveda informaciją pats be apmokymo, tai atidarymas nieko jam nekainuoja - tik tolimesnis palaikymas (hostingas) 25 LT + PVM . Adresu www.aivaweb.lt galite nemokamai išbandyti šį svetainių kūrimo įrankį.

   Organizacijoms ir įmonėms, pageidaujančioms dizaino  originalumo,  galime sukurti orginalaus dizaino su pageidaujamomis galimybėmis interneto svetainę. Tokios svetainės kaina priklausys nuo dizaino ir svetainės funkcionalumo.

 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt