LT | EN
   
Prekių kategorijų nėra
 
Matavimo-montavimo darbų pas klientus registracijos, planavimo ir apskaitos sistema Klauskite
 
    
 

Darbų registracija ir vykdymo planavimas

 

Darbų registracija vykdoma per darbų formą, kuri atsidaro interneto naršyklėje.

 

Klientas pasirenkamas mygtukų pagalba:

  • Pasirinkti klientą, jei jis jau yra klientas
  • Nauja įmonė - įvedami naujos įmonės duomenys
  • Naujas asmuo - įvedami naujo privataus kliento duomenys.

Pasirinkus klientą, programa parodo pagrindinius jo duomenis- pavadinimą, įmonės atsakingą asmenį, pavardę, telefoną, el. paštą.

 

Paspaudus komandą "Naujas užsakymas", programa duomenų bazėje registruoja Paklausimą ir suteikia jam numerį, kurį parodo formoje dešinėje pusėje viršuje.

 

Registruojant paklausimą įvedami automobilio duomenys arba surandami duomenų bazėje, jei klientas anksčiau buvo atvykęs, bei įvedamas reikalingų paslaugų aprašymas.

Užregistruotą užsakymą galima arba palikti vėlesniam atlikimo laiko planavimui arba suplanuoti vykdymo laiką iš karto peržiūrint dabų kalendorių ir pasirenkant neužimtą laiką.

 

Planuojant vykdymo laiką, pasirenkamas darbas data, laikas bei vykdytojas-boksas ir darbuotojas.

 

Pasirinkus darbą, programa parodo jo savikainą ir kainą, jeigu jos buvo įrašytos į katalogą. Darbų kaina gali būti taip pat paskaičiuojama priklausomai nuo darbų trukmės, jei aprašant darbus kataloge buvo įvesta kainos skaičiavimo formulė.

 

Toliau vadybininkas, derindamas laiką su klientu, pasirenka dieną, padalinį (tai gali būti pav. autoserviso Boksas ar Postas) ir vykdytoją, o programa parodo kokiu laiku tą dieną darbuotojas ar boksas užimtas. Pasirinkęs kada darbuotojas laisvas ir kiek laiko truks darbas, vadybininkas duoda komandą šiuos duomenis įrašyti į užsakymą. Programa užima grafike nurodytą laiką ir neleidžia įrašyti kito užsakymo tam laikui.

 

Dešinėje pusėje programa išveda priskirtų tai darbų grupei charakteristikų pavadinimų lentelę, į kurią vadybininkas įrašo reikalingus duomenis darbams vykdyti .

 

Užpildžius visus duomenis, vadybininkas gali atspausdinti sutartį-užsakymą, kad klientas pasirašytų; atspausdinti/siųsti el. paštu sąskaitą išankstiniam apmokėjimui; spausdinti paskyrą darbams, kuri perduodama vykdytojui.

 

Darbų vykdymas

 

Jei registruojant užsakymas nebuvo suplanuotas vykdymui, darbų vadovas gali tai padaryti vėliau pasirinkęs užsakymą iš neperduotų vykdymui, suplanuoti laiką ir perduoti jį vykdymui atspausdindamas paskyrą.

Jei užsakymas jau buvo perduotas vykdymui, vadovas jį gali surasti pagal kliento ar jo automobilio duomenis, atžymėti darbo įvykdymą, suplanuoti naujo darbo vykdymą ir perduoti jį vykdymui.

Jei remontui reikalingos atsarginės dalys, jos įrašomos į užsakymą.

Toliau šios dalys arba užsakomos ne programos pagalba arba gali būti užsakomos AIVA 9001 Tiekimo valdymo modulio pagalba. Šiuo atveju užsakymas turi būti perduodamas tiekimui. Tada jis pateks į AIVA 9001 užsakymų tiekimui sąrašą iš kurio iš šių užsakymų gali būti formuojami ir siunčiami elektroniniu paštu užsakymai tiekėjams.

 

Gavus užsakytas atsargines dalis, galima jas pajamuoti arba per AIVA 9001 sandėlio apskaitos dalį (funkcija "Pajamavimas pagal užsakymus tiekėjams") arba per AIVAWEB servisas funkciją "Pajamavimas" pasirinkus kliento užsakymą, kuriam gauta atsarginė dalis.

 

Kai darbai atlikti, vadybininkas, pasirinkęs klientą ir radęs jo užsakymą, registruoja įvykdymo datą, gali papildyti užsakymą prekėmis, kurios buvo panaudotos vykdant užsakymą, atspausdinti sąskaitą faktūrą, įvesti duomenis apie apmokėjimą.

 

Prieš išrašant išdavimo dokumentą, priėmėjas gali patvirtinti atidėtą  žinučių siuntimą klientui.

Programoje numatyta 3 žinučių siuntimas elektroniniu paštu ir SMS  :

1) pranešti kad užsakymas įvykdytas

2) po mėnesio automatiškai išsiųsti žinutę-pasiteiravimą ar klientas patenkintas užsakymo atlikimu

3) po metų priminimas kad laikas atlikti profilaktinius darbus.

 

Ataskaitos

Programoje suformuojama įvykdytų užsakymų ataskaita.
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt