LT | EN
   

TORNADO DOKUMENTAI  sistema skirta duokumentų automatizuotam ruošimui, registravimui, vykdymo kontrolei, saugojimui duomenų bazėje ir paieškai. Sistemoje registruojami gauti, siunčiami ir vidaus dokumentai-laiškai, projektai, sutartys ir kt.

Sistema padeda standartizuoti dokumentų ruošimą, žymiai sumažina laiką, reikalinga dokumentų paruošimui, spausdinimui ir siuntimui, ypač kai dukomentus reikia išsiuntinėti daugeliu adresu. Taip taupomas darbuotojų darbo laikas.

Kiekvienai organizacijai individualiai paruošiame ir patalpiname į sistemos duomenų bazę šioje organizacijoje naudojamus dokumentų šablonus. Norint vėliau suformuoti naują dokumentą, tereikia tik įvesti į tam tikrus laukus kintamą informaciją. Tai žymiai pagreitina ir standartizuoja dokumentų ruošimą, todėl tokia sistema ypač naudinga, kur naudojama labai daug standartinių dokumentų, pav.,savivaldybėse, notarų kontorose, bakroto administravimo įstaigose, skolų išieškojimo įstaigose.

Sistema padeda paskirti dokumentų vykdytojus ir kontroliuoti jų vykdymą, todėl darbai organizacijoje yvykdomi greičiau.

Nuskenuoti dokumentai gali būti laikomi sistemos duomenų bazėje, todėl juos lengva surasti.

Sistema TORNADO DOKUMENTAI veikia per internetą naudojantis web naršykle, todėl ypač patogu organizacijoms su filialais.

Mažos organizacijos gali laikyti savo duomenų bazę interneto tiekėjo serveryje, todėl nereikia rūpintis duomenų saugojimu.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt