LT | EN
   
 
Periodiškai teikiamų paslaugų valdymas Klauskite
 
    

 

Pagrindinės funkcijos:

·        Paslaugų periodiškumo atžymėjimas (kas kiek mėnesių)

·        Periodinių paslaugų plano grafiko sudarymas ir perdavimas į darbų vykdymo sąrašą

·        Paslaugų, kurios turi būti vykdomos tam tikrą mėnesį, parodymas darbų vykdymo sąraše

·        PVM sąskaitos- faktūros suformavimas numatytoms pagal planą paslaugoms ir spausdinimas

·        Atspausdintų už mėnesį paslaugoms faktūrų sąrašas

 

 

Programoje AIVA 9001 realizuotos periodiškai atliekamų pagal sutartį paslaugų pardavimo, apskaitos ir vykdymo valdymo automatizavimo funkcijos.

Periodiškai teikiamų paslaugų pavyzdžiais gali būti įrangos aptarnavimo paslaugos, ryšių paslaugos ir pan.

 

Periodinės paslaugos, kaip ir paprastos, pasirenkamos iš katalogo į kliento užsakymą. Užsakymo tvirtinimo metu pažymimos kad paslaugos periodinės, nurodant kokiu periodu turi būti spausdinama PVM sąskaita- faktūra.

Jei periodinių paslaugų atlikimui reikia atlikti tam tikrus darbus, paslaugos gali būti tais darbai sukomplektuotos kataloge.

Tokių paslaugų atlikimui užsakymo tvirtinimo metu suformuojamas darbų atlikimo grafikas, kuriame nurodomos savaitės, kada turi būti atliekamos paslaugos. Iš šio grafiko, paslaugos parodomos vykdomų darbų sąraše.

 

Kad nepamiršti , kad atėjo laikas vykdyti periodinę paslaugą , programa iš pardavimo duomenų suformuoja ataskaitą, kuri parodo, kokiems užsakymams (sutartims) reikalinga vykdyti tą mėnesį kokias paslaugas ir tuo pačiu kam reikia spausdinti PVM sąskaitų faktūras.

 Atspausdinus PVM sąskaitą faktūrą, užsakymas iš plano išnyksta ir papuola į atspausdintų PVM sąskaitų faktūrų ataskaitą.

 

Programa taupo vadybininkų darbo laiką PVM sąskaitų faktūrų ruošimui, neleidžia pamiršti jas išrašyti periodinėms paslaugoms.

 
Atgal
 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt