LT | EN
   

Ruošiant pasiūlymus konkursams bei užsakant darbus,  medžiagas ir mechanizmus projekto vykdymo metu tenka dažnai apklausti potencialius tiekėjus ir subrangovus, o tai užima daug laiko.

AIVA STATYBA programoje kainų apklausų procesas automatizuotas tam panaudojant iš projekto sąmatos suformuotą projekto vykdymo Ganto grafiką bei Internetą. Žemiau parodyta kainų paklausos proceso schema.

Paraiškų suformavimas

Iš projekto grafiko pasirinktai savaitei programa atrenka projekto vykdymui reikalingos medžiagas ir mechanizmus. Jei kuriuos nors darbus planuojama kad atliks subrangovai, tada atrenkami jiems numatyti atlikti darbai. Kad suformuoti paraišką kainų apklausai projekto vadovui tereikia tik patikslinti reikalavimus medžiagos ir mechanizmams, o darbams įkelti projektinės dokumentacijos failus. Tokiu būdų programa labai sumažina darbo sąnaudas ir laiką projektų vadovams.

 

Laiškų suformavimas ir siuntimas apklausai

Tiekimo skyriui, kad suorganizuoti kainų paklausą, tereikia tik pasirinkti tiekėjus kam siųsti kainų paklausimus. Programa suformuoja ir išsiunčia elektroninius laiškus pasirinktiems tiekėjams. Tokiu būdu tiekėjai labai greitai gali apklausti labai daug įmonių nesugaišdami tam praktiškai laiko.

 Tiekėjai ir subrangovai patys įveda kainas

Tiekėjai iš laiško atidariusioje formoje įveda savo siūlomas kainas, kurias programa įrašo į paraišką prie kiekvienos pozicijos parodydama koks tiekėjas kokias kainas pasiūlė. Kadangi tiekėjams nereikia ruošti viso pasiūlymo, o tik įvesti kainas, tai jie gaišta žymiai mažiau laiko pasiūlymo ruošimui ir didesnė tikimybė, kad jie pateiks pasiūlymą.

 

Įmonės vadovybė sutaupo lėšas pirkimams

Panaudojus šia kainų apklausų technologija įmonės vadovybė gali geriau kontroliuoti kainų apklausos procesus, o darbuotojai įvykdyti daugiau apklausų, todėl padidėja tikimybė, kad medžiagos ir darbai bei mechanizmų nuoma bus nuperkami pigiau ir įmonė papildomai sutaupys, kaip rodo praktika, apie 5% nuo pirkimų apimties.

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt