LT | EN
   
 
Paslaugų ir darbų užsakymo procesų automatizavimo ir apskaitos sistema Klauskite
 
    

 

Paslaugos ir darbai gali būti atliekami arba pačioje įmonėje arba perkami iš subrangovų.

Jei paslaugas  ir darbus reikia pirkti iš subrangovų, kaip ir trūkstamų užsakymų vykdymui prekių pirkimo valdymo atveju, užsakymai patvirtinami tiekimui, o programa juos perrašo į užsakymų tiekimui sąrašą.

 

Užsakymai tiekimui perduodami iš komercijos skyriaus. Patvirtinus klientui savo užsakymą, vadybininkas, žinodmas, kurios paslaugos ar darbai atliekami subrangovu, patvirtina jų užsakymą pirkimui. Tada programa suformuoja ir įrašo  užsakymą  į užsakymų tiekimui sąrašą.

 

Vadybininkas, atsakingas už paslaugų  pirkimus, pasirenka vieną ar kelis klientų užsakymus.

 Programa parodo iš kokių tiekėjų paslaugos gali būti užsakytos. Tuomet  vadybininkas pasirenka tiekėjus pagal iš anksto nustatytus tiekėjų prioritetus arba pagal jų atliekamų paslaugų kainas.

 

Šis sprendimas  labai žymiai sutaupo vadybininkų laiką  skaičiavimams ir laiškų formavimui bei siuntimui, žymiai pagreitina klientų užsakymų vykdymą, bei panaikina klaidų tikimybę perrašant užsakomų paslaugų ir darbų pavadinimus, kodus ir kiekius iš klientų užsakymų į užsakymus tiekėjams.

 

Pajamavimo metodas pagal siųstus tiekėjams užsakymus sutaupo daug darbuotojų laiko duomenų įvedimui, žymiai sumažėja klaidų tikimybė įvedant duomenis, nes jų įvedama minimaliai, geriau kontroliuojami tiekėjai – matome,  ar sutampa užsakytų paslaugų kainos su tomis, kurios įrašytos gautoje už paslaugas sąskaitoje..
Funkcijos
Tiekimo valdymas Užsakymų išsiųstų tiekėjams redagavimas
Tiekėjų ir subrangovų katalogas
Užsakymo tiekėjui (subrangovui) įvykdymo registracija pajamuojant iš jam siųsto užsakymo
Klientų užsakymų ir įmonės padalinių užsakymų performavimas į kainų apklausos paklausimus bei į užsakymus tiekėjams ir subrangovams
Paslaugų valdymas Nuomos sutarčių ataskaita
Darbų vykdymo valdymas.

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt