LT | EN
   

AIVA GAMYBA automatizuoja visus pagrindinius gamybinių įmonių procesus ir taip padeda juos vykdyti efektyviau.

Žemiau funkcinėje schemoje parodyti pagindiniai automatizuojami procesai ir jų tarpusavio ryšiai.

 

Kituose skyriuose šie procesai aprašyti detaliau.

 

Kompleksinė įmonės procesų automatizavimo sistema sumažina darbo sąnaudas ir padeda išvengti klaidų

 

AIVA 9001 programa, vienintelė iš žinomų, kompleksiškai automatizuoja visus įmonės valdymo procesus,- rinkodaros, pardavimo, konstravimo valdymo, gamybos, tiekimo, paslaugų ir serviso valdymo, dokumentų valdymo, buhalterinės apskaitos ( arba galimas apjungimas su kita buhalterine programa). Todėl žymiai sumažėja valdymo darbo sąnaudos ir taip susitaupo iki kelių darbuotojų etatų, nebelieka duomenų įvedimo klaidų, kurios paprastai atsiranda naudojant kelias programas, greičiau įvykdomi klientų užsakymai.

 

Lengvai pritaikoma nestandartinei gamybai

 

Kita AIVA 9001 programos ypatybė, kurios neturi net žymiausios užsienio gamybos valdymo sistemos- kad ji lengvai pritaikoma bet kokiai nestandartinei gamybai. Tai pasiekta realizavus programoje originalų gamybos modeliavimo duomenų bazėje sisteminį sprendimą, bei realizavus duomenų importą iš projektavimo programų. Todėl nestandartinių gaminių kainos paskaičiavimo ir gaminių pateikimo gamybai procesas žymiai pagreitėja.

 

Integruota aktyvaus darbo su klientais valdymo sistema padeda surasti naujus klientus ir gauti daugiau užsakymų

 

AIVA 9001 programos sudėtyje realizuota aktyvaus darbo su klientais sistema (CRM), kuri apima esamų ir potencialių  klientų duomenų bazės sudarymą, naujienlaiškių apie naujus gaminius ir paslaugas e- marketingo sistema, visų klientų paklausimų registracija, kontaktų su klientais planavimą ir planų kontrolę. AIVA CRM sistema padės Jums surasti daugiau naujų klientų, bei gauti daugiau užsakymų iš esamų klientų.

 

 

Nestandartinių gaminių savikainos paskaičiavimo ir komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimo automatizavimas padeda žymiai sumažinti vadybininkų darbo sąnaudas

 

AIVA 9001 programos pagalba galėsite paskaičiuoti nestandartinių gaminių gamybos savikainą ir kainą, paruošti pasiūlymus ir sutartis, ir perduoti užsakymus į gamybą, bei paskaičiuoti vadybininkų atlyginimus nuo asmeninių pardavimų. Tai kelis kart padidins Jūsų vadybininkų darbo našumą ir tai padės Jums  parduoti daugiau produkcijos.

 

E-komercijos sistema gaminių užsakymui internetu padeda geriau aptarnauti klientus ir daugiau parduoti

 

Iš AIVA 9001 programos duomenų bazės suformuojama Interneto svetainė su E-komercijos sistema, kurios pagalba galėsite geriau aptarnauti savo klientus-Interneto svetainėje parodyti užsakymų vykdymo eigą. Jūsų klientai galės per Interneto svetainę užsakyti net nestandartinius gaminius, o užsakymai pateks tiesiogiai į gamybą. Tai padės Jums daugiau parduoti esamiems klientams.

 

Darbininkų  apmokėjimo sistema priklausomai nuo jų darbo rezultatų.

 

Įdiegus AIVA 9001 programos  Brūkšninių kodų sistemą bei kompiuterius su liečiamu ekranu gamybinių operacijų valdymui, ne tik matysite ataskaitas realiu laiku kaip vykdomi gamybiniai užsakymai, bet ir lengvai įdiegsite darbininkų apmokėjimo sistemą nuo jų atliktų gamybos operacijų ir taip padidinsite  darbuotojų suinteresuotumą darbo rezultatais ir gamybos efektyvumą.

 

Gamybos planavimo sistema optimizuoja gamybą

 

AIVA  9001 gamybos planavimo sistema suplanuos kiekvienam darbo centrui gamybos planą, paskaičiuos ir parodys Ganto grafike, kada atliksite klientų užsakymus, parodys siauras gamybos vietas, kad galėtumėte operatyviai pašalinti gamybos „butelio kakliukus“ ir maksimaliai greitai su mažiausiomis sąnaudomis įvykdyti klientų užsakymus.

 

Medžiagų ir gaminių apskaita gamyboje- be papildomų darbo sąnaudų

 

Įdiegus AIVA 9001 programą gamyboje, praktiškai nebelieka darbo sąnaudų medžiagų ir  pagamintos produkcijos apskaitai- tai atlieka programa automatiškai,- kai darbininkai registruoja savo atliktas gamybines operacijas. Priklausomai nuo įmonės dydžio, sutaupoma nuo 1 iki kelių apskaitininkų etatų.

 

Automatizuota kokybės valdymo sistema padeda pasiekti aukštesnę gaminių kokybę

 

AIVA 9001 programa sukurta taip, kad dirbant su ja faktiškai bus dirbama pagal kokybės valdymo sistemos ISO 9001 reikalvimus, kas padės pagerinti gaminių kokybę.

 

Greitai įdiegiama ir lengvai įsisavinama programa iš karto duoda naudą

 

AIVA 9001 programos pritaikymas ir  įdiegimas naujoje gamybos įmonėje  paprastai nereikalauja programavimo darbų-tik paruošti duomenų bazę. Jei įmonė gamina standartinę produkciją  tereikia paruošti įmonės gaminių katalogą su gamybos technologijos aprašymu, o jei nestandartinius produktus- programos Kataloge sumodeliuoti gamybos technologiją.

Paruošus duomenų bazę, pravedami darbuotojų apmokymai darbo vietoje, po kurių iš karto galima naudotis programa.

 

 Programa sukurta Lietuvoje, todėl  naujų funkcijų programavimas nebrangus ir greitas

 

Atsiradus poreikiui sukurti naujas programos funkcijas, jų sukūrimas palyginti su užsienietiškomis programomis žymiai pigesnis. Bet to  greičiau gausite kvalifikuotesnę pagalbą. Atliekame  programos diegimo paslaugas, kurios apima esamų duomenų importą, pagalba optimizuojant vidaus valdymo procesus, darbuotojų apmokymus, programos pritaikymą įmonės darbo specifikai.

 

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA GAMYBA BAZINIS programos variantas: komercija, medžiagų ir gaminių apskaita gamyboje, tiekimas. Licencija iki 5 darbo vietų
  AIVA GAMYBA BAZINIS programos variantas: komercija, medžiagų ir gaminių apskaita gamyboje, operacijų valdymas, tiekimas. Licencija iki 5 darbo vietų
  AIVA GAMYBA MIDI- išplėstinis bazinės programos variantas komercijos, tiekimo ir gamybos procesų automatizavimui. Licencija iki 10 darbo vietų
  AIVA GAMYBA MAXI- gamybos procesų valdymo, tiekimo valdymo, darbo su klientais ir apskaitos programa neribotam darbo vietų skaičiui
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt