Sudėtingų 3 lygių nestandartinių gaminių kainos skaičiavimas ir duomenų paruošimas gamybai Klauskite
 
    

Priimant užsakymus pusiau standartiniams gaminiams, kurių keičiasi išmatavimai ir sudėtis pagal klientų poreikius, reikalinga paskaičiuoti tokių gaminių gamybos kainas bei paruošti duomenis gamybai.

Iki šiol AIVA programoje buvo galima, priimant užsakymą ir įvedus bei pasirinkus pageidaujamas gaminio charakteristikas, paskaičiuoti gamybos kainą :

1)      Paprastiems gaminiams, kurie tiesiogiai gaminami iš medžiagų. Programa jiems perskaičiuoja reikalingus gamybai medžiagų kiekius ir gamybos operacijų trukmes. Pav., įvairios detalės iš medžio, stiklo, metalo, žaliuzės, spaudos gaminiai ir pan.

2)      Sudėtingiems dviejų lygių gaminiams susidedantiems iš detalių. Jiems programa perskaičiuoja ne tik medžiagų kiekius ir operacijų trukmės, bet ir detalių išmatavimus, parenka sudėtį. Tokių gaminių pavyzdžiai gali būti spintelės, durys ir pan.

Dabar realizavome dar sudėtingesnių nestandartinių gaminių užsakymo ir kainos apskaičiavimo funkcionalumą- įvedus užsakomo gaminio išmatavimus ir pasirinkus medžiagas ir sudėtį, programa perskaičiuos išmatavimus, medžiagų kiekius ir gamybos operacijų trukmes visiems gaminį sudarantiems komplektuojamiems pusgaminiams ir šitų pusgaminių detalėms.

Tokių gaminių pavyzdžiais gali būti konteineriai, mediniai nameliai, sudėtingesni baldai ir pan.

Šis funkcionalumas leidžia greičiau priimti užsakymus sudėtingiems gaminiams, sutaupyti daug laiko kainos skaičiavimui ir naujų pusiau standartinių gaminių gamybos paruošimui, o viso to rezultate- greičiau ir su mažesnėmis valdymo sąnaudomis įvykdyti klientų užsakymus.

 
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2022 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt