Kai kurios gamybinės įmonės realizuoja savo pagamintą produkciją per savo parduotuvių tinklą.

Tuo atvejų pagamintos prekės turi barkodus, o pardavimas vyksta skenuojant barkodą ir įvedant apmokėjimą per kompiuterinį kasos aparatą. Paprastai pardavimų apskaitai naudojama įmonėje turima buhalterinės apskaitos programa. Toks sprendimas nepatogus, jei pardavimo taškai dar atlieka ir užsakymų priėmimo funkcijas. Be to, dėl to, kad paprastai gamybos apskaita vykdoma ne realiu laiku, parduotuvės neturi tikros informacijos apie produkcijos atsargas.

 

AIVA parduotuvės modulis dirba su populiariausiais POS. Prekes galima pasirinkti tiek skenuojant tiek paieškos būdu iš katalogo, rodomos prekės ne tik iš savo sandėlio bet ir iš kitų parduotuvių sandėlių,  todėl jei prekių nėra toje parduotuvėje, jas galima užsakyti atvežti iš kitų sandėlių arba suformuoti užsakymus gamybai.

Taip pat yra variantas darbui su svarstyklėmis.

Parduotuvės modulis suformuoja reikalingas kasos ataskaitas-registrus

 

Automatizavus mažmeninę prekybą per AIVA programa gaunama papildoma nauda, kadangi vienoje sistemoje dirba tiek pardavimai tiek gamyba, todėl paprastesnė apskaita, dėl geresnio atsargų valdymo didesni pardavimai ir mažesni nuostoliai.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt