LT | EN
   
 
AIVA Vartotojų administravimo ir žinynų modulis Klauskite
 
    

AIVA Programos Žinynų modulio pagalba aprašomi įmonės pagrindiniai duomenys, reikalingi programos sukuriamiems dokumentams. Analogiškai kaip įmonė aprašomi įmonės padaliniai. Suvedami pagrindiniai darbuotojų, kurie naudosis programa duomenys.

 Darbuotojai priskiriami padaliniams, kuriuose jie dirba. Pagal tai kokiam padaliniui priskirtas darbuotojas, programa parinks  darbuotojo kuriamiems dokumentams padalinio adresą ir kitus rekvizitus, bus galimybė apriboti darbuotojo teises darbui su informacija savo padalinio ribose.

Darbuotojo kortelėje numatyti eilė teisių apribojimų darbui su sandėliais, bei užsakymais. Joje taip pat aprašomi premijavimo procentai ir kita reikalinga informacija, pagal kurią vėliau programa skaičiuoja pardavėjams premijas ir pan.

 

Darbui su didmeninės komercijos modulių reikalinga įvesti Tarpininkų, Vežėjų, bei Valiutų žinynus. Sandėlio apskaitai bei Teikimo valdymui reikalingas Tiekėjų žinynas. Jame be pagrindinės informacijos apie tiekėją saugomi laiško šablonas tiekėjui, bei programa parodo ataskaitą, kokie užsakymai buvo daryti tiekėjui.

 

AIVA 9001 programoje realizuotas taip vadinamas ?Charakteristikų mechanizmas?, kuris leidžia programos  vartotojui pačiam susikurti duomenų bazėje laukus, kurie gali būti panaudojami informacijos įvedimui, paieškai , bei specialioms programuojamoms funkcijoms realizuoti. Žinynų modulyje yra funkcija, kurios pagalba įvedami ir aprašomi Charakteristikų pavadinimai. Charakteristikų pavadinimai gali būti sukurti Klientams, Užsakymams, Sandėliams, Gamintojams, Neatitiktims, Sandėlio dokumentams.

 

 

Įmonės, jos padalinių ir darbuotojų žinynai.

 

Įmonė ir jos Padaliniai programoje aprašomi analogiškai, tik parodoma Padalinių priklausomybė Įmonei. Galima sukurti aprašymą ne vienos įmonės, o keleto, todėl programa leidžia viena programa dirbti su keliomis įmonėmis.

Įmonei ir jos Padaliniams programoje įvedami įmonės rekvizitai ir banko sąskaitos, bei įrašomi kodai , Kurie naudojami PVM sąskaitų faktūrų numeracijai

 

Padaliniams priskiriami  darbuotojai ir kasos aparatai (jei įmonė naudoja kasos aparatus ir POS)

 

 

Darbuotojo kortelė

 

Į darbuotojų žinyną įvedami visi programos vartotojai. Darbuotojo kortelėje suvedami visi pagrindiniai darbuotojų duomenys, ,prisijungimo prie programos vardai ir slaptažodžiai.

Darbuotojo kortelėje gali būti apribojamos teisės matyti tik savo užsakymus, ar tik savo padalinio užsakymus, ar tik savo įmonės ar visus užsakymus. Taip pat, galima apriboti kokius sandėlius matyti ir ar leisti atlikti veiksmus su kiekvienu sandėliu (perkelti prekes ir pan.).

Darbuotojo kortelėje kaip jo charakteristikos įvedami procentai nuo pardavimo pelno, pagal kuriuos programa toliau skaičiuoja premijas (darbo užmokestį).

Iš darbuotojo kortelės yra galimybė sugeneruoti ir atspausdinti darbuotojo kortelę su brūkšniniu kodu, kuri naudojama gamyboje darbininkui pačiam nuskenuoti save, kad jis atlikto jam paskirtą gamybos užsakymą.

 

Darbuotojų teisių sistema

 

Darbuotojų darbo su programa teisių sistema susideda:

?          Darbuotojų slaptažodžių priskyrimas, kuriais prisijungia prie  programos ir programos naudojimosi teises.

?          Darbuotojų teisių nustatymas su kuriais meniu punktais gali dirbti darbuotojas

?          Darbuotojų teisių nustatymas su kuria informacija gali dirbti darbuotojas.

 

Tiekėjų duomenų bazė

 

Programa AIVA 9001 leidžia sudaryti Tiekėjų duomenų bazę, kuri naudojama:

?          prekių kataloge- kiekvienai prekei galima priskirti iš kokių tiekėjų ji gali būti gaunama ,išsiunčiant užsakymus Tiekėjams

?          apmokėjimų įvedimui už užsakytas prekes

 

Į Tiekėjų duomenų bazę įvedami pagrindiniai Tiekėjo įmonės duomenys, kontaktinių asmenų duomenys bei laiško forma, kuris siunčiamas užsakant iš to Tiekėjo prekes.

 

Charakteristikų įvedimo sistema

 

Programoje yra galimybė įvesti klientams, tiekėjams, užsakymams, gamintojams, darbuotojams papildomas charakteristikas ir jas susieti su katalogo charakteristikomis bei jų reikšmes toliau panaudoti sutarčių ir ataskaitų sudarymui.

Tokiu būdu programos vartotojas pats, be programuotojo pagalbos gali susikurti papildomas programos galimybes.

Charakteristikų pavadinimai ir  jų susiejimai įvedami per menių punktą Žinynai/Charakteristikų žodynai

Charakteristikos gali būti sukurtos Įmonei, jos Padaliniams, Darbuotojams,  Klientams, Užsakymams, Sandėliams, Gamintojams, Neatitiktims, Sandėlio dokumentams.

 

 

 
Funkcijos
Žinynai ir vartotojai Įmonės darbuotojų duomenų įvedimo forma
Įmonės padalinių žinyno įvedimo ir darbuotojų priskyrimo padaliniams forma
Apmokėjimo būdų įvedimo forma su nurodymu kur kiekvienas būdas gal būti rodomas
Bankų įvedimo forma
Darbuotojų pareigoms teisių suteikimo forma
Darbuotojų teisių darbui su programa suteikimo ir administravimo forma
Padalinių, darbuotojų, sandėlių, užsakymų, sandėlio dokumentų papildomų charakteristikų duomenų įvedimui sukūrimo forma
Sandėlių ir jų charakteristikų įvedimo forma
Tarpininkų įvedimo forma
Tiekėjų įvedimo forma
Valiutų ir jų santykių įvedimo forma
Darbai neatitiktims Įrankių registre, neveikė rankinis sandėlio priskyrimas.

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt