AIVA SISTEMA - viena iš seniausių Lietuvos IT įmonių. Visą įmonės gyvavimo laiką esame novatoriai - vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome gaminti kompiuterius, pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti komercinį Internetą didžiuosiuose Lietuvos miestuose, pirmieji sukūrėme elektroninę parduotuvę ir CRM sistemą, pirmieji sukūrėme turinio valdymo sistemą “AIVAWEB” savarankiškam Interneto Svetainių kūrimui bei originalią “Tornado” sistemą savarankiškam informacinių valdymo sistemų kūrimui.

Tornado sistemos pagalba, neprogramuojant , buvo sukurtos Bankroto administravimo,  Pacientų registracijos, bei Dokumentų valdymo sistemos. Įgyta patirtis tapo pagrindu ir natūraliai sudarė sąlygas susikoncentruoti prie šiandienos pagrindinio darbo – verslo procesų valdymo sistemų kūrimo.

Mūsų pagrindinis produktas - AIVA 9001 platforma, kuri praktiškai apima visas verslo įmonių veiklos sritis - darbo su klientais valdymą, medžiagų tiekimą ir sandėlio valdymą, gamybos valdymą, projektų valdymą, projektinių ir statybos montavimo darbų valdymą, praėjimo kontrolę ir laiko apskaitą, finansų valdymą ir buhalterinę apskaitą, įrankių ir mechanizmų panaudojimo planavimą projektams ir apskaitą, staklių ir kitų įrengimų kontrolę IOT priemonėmis.

Naudojant AIVA 9001 platformą, sukurti šie specializuoti produktai:

·         AIVA GAMYBA – viską apimantis procesų valdymo sprendimas gamybos įmonėms. Šis produktas išskirtinis tuo, kad jis pritaikytas nestandartinių,- adaptuojamų pagal klientų poreikius ir projektinių, gaminių užsakymo, kainos paskaičiavimo, išmaniojo gamybos procesų planavimo ir valdymo gamyboje automatizavimui. Daugiau informacijos apie „AIVA GAMYBA“.

·         AIVA STATYBA – specializuotas projektų valdymo sprendimas statybos sektoriui. Produkto pagalba galime automatizuoti darbo su konkursais, Projektų Ganto grafikų sudarymo, projekto darbų valdymo, medžiagų tiekimo valdymo, darbo su subrangovais valdymo procesus, sandėlio ir buhalterinę apskaitą, darbo laiko kontrolę ir apskaitą objektuose, įrankių ir mechanizmų planavimą objektams bei apskaitą panaudojant IOT ir RFID technologijas. Daugiau informacijos apie „AIVA STATYBA“.

·         AIVA PREKBA – skirtas mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonėms. Produktas apima darbo su klientais, tiekimo valdymo, sandėlių apskaitos, pardavimo su kasos aparatais, buhalterinės apskaitos, e-marketingo  bei e-komercijos funkcijas. Daugiau informacijos apie „AIVA PREKYBA“.

·         Sprendimai įmonėms teikiančioms paslaugas nuo statinių priežiūros, autoservisų, elektronikos servisų, įrankių, darbo rūbų nuomos iki apsaugos bendrovių, sandėliavimo paslaugų įmonių ir kt. Daugiau informacijos apie sprendimus paslaugų įmonėms.

AIVA 9001 platforma pastoviai tobulinama, papildant  naujomis aplikacijomis išmaniesiems telefonams, web, IOT sprendimais.

 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt