AIVA CRM klientų AIVA 9001 programos pagalba sukuriama vieninga visų esamų ir potencialių klientų duomenų bazė, kuri toliau naudojama visuose verslo valdymo procesuose:

·         Klientų paklausimų ir užsakymų registracijai

·         Elektroniam marketingui

·         Elektroninei komercijai

·         Pardavimams parduotuvėse

 

Duomenys apie esamus ir potencialius klientus įvedami ir redaguojami  per vieningą kliento kortelę.

 Iš klientų kortelių duomenų suformuojamas esamų ir potencialių klientų sąrašas, kuris gali būti filtruojamas įvairias pjūviais.

 Iš kliento kortelės per paiešką bei iš klientų sąrašo pasirinkus klientą galima užregistruoti kliento paklausimą (angliškai vadinamą Galimybę- ”Oportunity”), iš kurio toliau formuoj?mas komercinis pasiūlymas, planuojami tolimesni veiksmai su klientu kad jo paklausimas taptu pardavimu.  

 

 

 Programos nauda

 

 

Vieningos potencialių ir klientų duomenų bazės sukūrimas įmonei naudingas, kadangi:

1)     Visi įmonės darbuotojai,-net būdami skirtingose vietose, gali pasinaudoti ta pačia duomenų bazę

 

2)     Kaupiama informacija apie klientus, kuri padeda geriau juos aptarnauti

 

3)     Sukaupta pardavimo procese klientų duomenų bazė gali būti panaudojama ir prekių bei paslaugų e-marketingui taip stimuliuojant pardavimus, bei vartotojų registracijai e-parduotuvėje

 

Kliento kortelėje saugomi pagrindiniai duomenys apie klientą, ko?taktiniai asmenys, įmonės padalinių informacija, marketingui ir pardavimams reikalinga informacija, laisvai įvedamos kliento charakteristikos.

 

 Programa suformuoja ataskaitas kliento kortelėje- jo paklausimų ir užsakymų, sutarčių, siūlytų ir parduotų prekių ir paslaugų, veiksmų su klientu, išrašytų sąskaitų,  failų sąrašus, bei paradavimų ir skolų statistines ataskaitas,

 

 

Kliento kortelę galima priskirti vadybininkui, rodyti arba uždrausti matyti kitiems vadybininkams, aktyvuoti ir deaktyvuoti, apjungti kelias korteles į vieną, sukurti žinynus kortelės savybių-veiklos, kliento svarbumo ir kt. Galima  duomenis perrašyti iš įmonių katalogo.

 

 

Iš kliento kortelių duomenų programa suformuoja esamų ir potencialių klientų sąrašą. Naudojantis filtrais ir paieškomis galima atsifiltruoti reikalingų klientų sąrašą, jį eksport?oti į Excel.

Kliento kortelė

Ataskaitos_kortelėje

Administravimo funkcijos

Klientų katalogas

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Klientų katalogo vedimo ir paklausimų registravimo modulis
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt