AIVA KOMERCIJOS programos modulis automatizuoja dokumentų,-komercinių pasiūlymų, sutarčių, bei sąskaitų, suformavimo ir išsiuntimo klientams procesą:

·        Pasiūlymo sąmatos sudarymą

·        Dokumento suformavimą

·        Dokumento spausdinimą arba išsiuntimą ir programos elektroniniu paštu

·        Dokumento išsaugojimą ir registracija

·        Dokumento suradimą, redagavimą ir pakartotinį išsiuntimą

·        Vieno dokumento, pav. Komercinio pasiūlymo, pavertimas į kitą dokumentą, pav. sąskaitą

Iš paruošto  dokumento, Komercinio pasiūlymo ar sąskaitos išankstiniam mokėjimui, pažymėjus kad klientas apmokėjo avansą, programa suformuoja užsakymus: sandėliui,-prekių išdavimui, tiekimui,-prekių pirkimui, darbų vykdymui, bei gamybai.

 

 

Komercijos modulį sudaro keli uždaviniai:

·        Kliento kortelės

·        Komercinių pasiūlymų ir sutarčių ruošimo

·        Paklausimų, komercinių pasiūlymų ir užsakymų registrai

·        Pardavimo ataskaitos ir Užsakomų prekių kainų valdymo funkcijos priklausimai nuo pirkimo apimties ar užsakomų prekių kiekių

 

Programos nauda

  1.Taupomas vadybininko laikas  gaminių savikainos ir kainos paskaičiavimui,  komercinių pasiūlymų paruošimui ir išsiuntimui. Vadybininko darbo efektyvumas naudojantis programa padidėja kelis kartus, todėl vadybininkų reikia mažiau arba tie patys gali atlikti žymiai daugiau pardavimų.

 

 2. Pagal užsakomo gaminio ar paslaugos įvestas charakteristikas programa paskaičiuos produkto kainą. Programa leis išsirinkti tik galimas charakteristikas, todėl sumažėja klaidos tikimybė, kad vadybininkas parinks ne tą komplektaciją ar medžiagas, neteisingai parinks gamybos operacijas ir neteisingai paskaičiuos gaminio ar paslaugos kainą.

 

3.Priimant užsakymus iš užsienio eksportui, vadybininkui nebūtina žinoti kalbą, kad paruošti tos šalies kalba pasiūlymą- vadybininkas pasiūlymą gali ruošti lietuviškai, o programa automatiškai išvers pasiūlymą į kliento šalies kalbą.

 

 

 

4.Visi komerciniai pasiūlymai, sąskaitos išankstiniam apmokėjimui, sutartys  kaupiamos vienoje duomenų bazėje, todėl jas lengviau galima surasti net ir išėjus vadybininkui iš darbo bei sužinoti visą informaciją apie visus kontaktus su klientais

 

5. Geriau aptarnaujami klientai- pasiūlymai paruošiami greičiau, jie standartizuoti ir suprantamesni, išsamesni, iliustruoti siunčiami jo kalba (kai klientas iš užsienio)  

 

6.Tiekimui, sandėliui, gamybai, darbams  nebereikia iš naujo registruoti užsakymų-jie performuojami iš komercinių pasiūlymų, todėl praktiškai nebelieka klaidų dėl duomenų suvedimo.

 

7.Komercijos vadovams programa leidžia lengvai kontroliuoti pardavimo vadybininkų darbą, net jei jie dirba ne vienoje vietoje-matyti kokius ir kaip jie yra paruošę pasiūlymus, sekti vykdymo terminus, kas dieną gauti pardavimų statistiką. Savo ruožtu, vadybininkams nebereikia ruošti pardavimų ataskaitų, todėl taupomas jų laikas

 

 

Pasiūlymai prekėms

Pasiūlymai_gaminiams

Pasiūlymai darbams

Pasiūlymai projektams

 

Pasiūlymų prekėms sudarymui programa parenka priskirtas klientui prekių kainas, paskaičiuoja pardavimo pelną

Komercinius pasiūlyme parodo prekių aprašymus.

Galima pasirinkti kuria kalba siųsti pasiūlymą

 

Programa, įvedus užsakomų gaminių charakteristikas, paskaičiuoja gaminio savikainą ir kainą, suformuoja pavadinimą. Komerciniame pasiūlyme parodo pasirinktas charakteristikas.

 

 

Užsakomiems darbams įvedus pageidaujamas charakteristikas,programa paskaičiuoja darbų kainą ir sudaro sąmatą darbams. Iš komercinio pasiūlymo suformuojama sutartis

 

 

 

 

Projektams galima suformuoti sąmatą, parodant darbus, medžiagas, pridėtines išlaidas.

 Sąmatą galima suskirstyti etapais, kurių kiekvieną atskirai galima perduoti vykdymui.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Paslaugų komercinių pasiūlymų ir sutarčių automatizuoto ruošimo, užsakymų apskaitos ir perdavimo vykdymui modulis
  Paslaugų komercinių pasiūlymų ir sutarčių automatizuoto ruošimo, užsakymų apskaitos, analizės ir perdavimo vykdymui modulis
  Įrangos nuomos komercinių pasiūlymų ruošimo, užsakymų priemimo ir apskaitos modulis
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt