AIVA CRM programa automatizuoja dokumentų,-komercinių pasiūlymų, sutarčių, bei sąskaitų, suformavimo ir išsiuntimo klientams procesą:

·        Sąmatos sudarymą

·        Dokumento suformavimą

·        Dokumento spausdinimą arba išsiuntimą ir programos elektroniniu paštu

·        Dokumento išsaugojimą ir registracija

·        Dokumento suradimą, redagavimą ir pakartotinį išsiuntimą

·        Vieno dokumento, pav. Komercinio pasiūlymo, pavertimas į kitą dokumentą, pav. sąskaitą

Iš paruošto  dokumento, Komercinio pasiūlymo ar sąskaitos išankstiniam mokėjimui, pažymėjus kad klientas apmokėjo avansą, programa suformuoja užsakymus: sandėliui,-prekių išdavimui, tiekimui,-prekių pirkimui, darbų vykdymui, bei gamybai.

  

 

 

 Programos nauda

 

 

  1.Taupomas vadybininko laikas  gaminių savikainos ir kainos paskaičiavimui,  komercinių pasiūlymų paruošimui ir išsiuntimui. Vadybininko darbo efektyvumas naudojantis programa padidėja kelis kartus, todėl vadybininkų reikia mažiau arba tie patys gali atlikti žymiai daugiau pardavimų.

 

2.Priimant užsakymus iš užsienio eksportui, vadybininkui nebūtina žinoti kalbą, kad paruošti tos šalies kalba pasiūlymą- vadybininkas pasiūlymą gali ruošti lietuviškai, o programa automatiškai išvers pasiūlymą į kliento šalies kalbą.

 

3.Komercijos vadovams programa leidžia lengvai kontroliuoti pardavimo vadybininkų darbą, net jei jie dirba ne vienoje vietoje-matyti kokius ir kaip jie yra paruošę pasiūlymus, sekti vykdymo terminus, kas dieną gauti pardavimų statistiką. Savo ruožtu, vadybininkams nebereikia ruošti pardavimų ataskaitų, todėl taupomas jų laikas

 

4.Visi komerciniai pasiūlymai, sąskaitos išankstiniam apmokėjimui, sutartys  kaupiamos vienoje duomenų bazėje, todėl jas lengviau galima surasti net ir išėjus vadybininkui iš darbo bei sužinoti visą informaciją apie visus kontaktus su klientais

 

5. Geriau aptarnaujami klientai- pasiūlymai paruošiami greičiau, jie standartizuoti ir suprantamesni, išsamesni, iliustruoti siunčiami jo kalba (kai klientas iš užsienio)  

 

6.Tiekimui, sandėliui, gamybai, darbams  nebereikia iš naujo registruoti užsakymų-jie performuojami iš komercinių pasiūlymų, todėl praktiškai nebelieka klaidų dėl duomenų suvedimo.

Pasiūlymai prekėms

Pasiūlymai gaminiams

Pasiūlymai darbams

Pasiūlymai projektams

 

 

Prekėms

Pasiūlymų prekėms sudarymui programa parenka priskirtas klientui prekių kainas, paskaičiuoja pardavimo pelną. Parodo sandėlio situacija. Komercinius pasiūlyme parodo prekių nuotraukas,aprašymus, charakteristikas.

 

 

Gaminiams

Programa įvedus užsakomų gaminių charakteristikas paskaičiuoja gaminio savikainą ir kainą, suformuoja pavadinimą. Komerciniame pasiūlyme parodo gaminių aprašymus, nuotraukas ir pasirinktas charakteristikas

 

 

 

Paslaugoms  ir darbams

Užsakomiems darbams įvedus pageidaujamas charakteristikas programa paskaičiuoja darbų kainą.

Pardavimo sutartys formuojamos pagal pasirinktą šabloną

 

 

 

Projektams

Projektams galima suformuoti sąmatą, parodant darbus, medžiagas, pridėtines išlaidas. Sąmatą galima suskirstyti etapais, kurių kiekvieną atskirai galima perduoti vykdymui.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Komercinių pasiūlymų, sutarčių, sąskaitų ruošimas įrangos nuomai ir užsakymų perdavimas vykdymui
  Komercinių pasiūlymų, sutarčių, sąskaitų ruošimas paslaugoms
  Komercinių pasiūlymų, sutarčių, sąskaitų ruošimas projektams bei Užsakymų perdavimas vykdymui
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema
webleader.lt