AIVA 9001 programa automatizuoja visus projektų valdymo procesus-nuo projekto užsakymo iki jo įvykdymo ir po projektinio aptarnavimo.

Projektų planavimui ir sąmatos tikslinimui skirtas AIVA 9001 Projektai modulis. Žemiau parodyta jo vieta AIVA 9001 projektų valdymo struktūroje.

               

·        Iš Komercinio pasiūlymo suformuojamas Užsakymas projekto vykdymui

·        Suplanuojamas projekto grafikas ir perduodamas vykdymui į Tiekimo, Gamybos ir Darbų vykdymo modulius

·        Atlikus darbus, darbų įvykdymas atvaizduojamas projekto grafike

·        Užsakius medžiagas per tiekimo modulį tai pavaizduojama projekto grafike

·        Gavus užsakytas projektui medžiagas, jos patenka į sandėlio apskaitą

 ·      Atlikus sudėtinius darbus, pav. Kaip Statybos darbai, arba pagaminus projektui reikalingus gaminius, programa nurašo medžiagas, apskaito įvykdytus darbus ir užpajamuoja pagamintus gaminius ar įvykdytus darbus. Įvykdymas atvaizduojamas projekto grafike

AIVA 9001    Projektų modulis atlieka projekto planavimo, vykdymo kontrolės bei projekto vykdymo eigoje projekto sąmatos tikslinimo funkcijas.

Projekto vykdymo eigoje yra galimybė patikslinti projekto sąmatą.

Iš Užsakymo sąmatos suformuojamas projekto vykdymo planas. Projekto planas atvaizduojamas Ganto grafiko pavidalu. Grafike programa paskaičiuoja ir atvaizduoja išlaidas medžiagoms ir darbams, pajamas už atliktus darbus, reikalingą darbų įvykdymui darbuotojų skaičių.

Iš darbų apskaitos modulio užregistravus darbų įvykdymą, tai atvaizduojama darbų grafike.

Užpajamavus medžiagas, jų gavimas automatiškai atvaizduojamas projekto grafike.

Statybų projektams

Investiciniams projektams

Programų kūrimo ir diegimo  projektams

Architektūriniams

projektams 

 

 

Iš projekto sąmatos suformuojamas statybos darbų planas. Statybos darbai komplektuojami medžiagomis, mechanizmais ir darbo jėga. Planuojamas darbų atlikimas, medžiagų ir mechanizmų  darbams tiekimas, Paskaičiuojamos išlaidos ir pajamos kiekvienam periodui.

Duomenys iš plano perduodami tiekimo valdymui.

 

 

Planuojamas įrengimų pastatymo darbai, jiems reikalingų įrengimų tiekimas. Suformuojamas įrengimų užsakymo planas. Iš pajamavimo duomenų parodomas plane gavimas. Įrengimų pastatymo darbai komplektuojami  įrengimais ir montavimo darbais.

 

 

 

Iš projekto sąmatos suformuojamas projekto planas. Planuojamas programos diegimo ir naujų funkcijų realizavimo darbai. Programavimo darbai smulkinami užduotimis projektavimui, programavimui, testavimui ir apmokymui.

Faktinė darbų išlaidų ir kainos  apskaita.

 

 

 

Iš projekto sąmatos suformuojamas projekto planas. Projekto dokumentacijos kūrimo darbai smulkinami į paruošimo, kūrimo ir apiforminimo darbus. Darbų atlikimas atsispindi projekto grafike.

                            AIVA programos projektų valdymo

                                          sprendimo privalumai

Pagrindinis AIVA programos sprendimo projektų valdymui privalumas palyginti su kitomis projektų valdymo programomis yra tai, kad AIVA programoje projekto planavimas suintegruotas su projekto užsakymo, vykdymo valdymo ir  apskaitos funkcijomis.

 

Integruotas sprendimas žymiai sumažina duomenų įvedimo poreikį, realiame laike projekto grafike matoma kas atlikta projekte- ne tik darbų atlikimas, bet ir medžiagų ir įrangos gavimo datos bei faktinės išlaidos.

                                   Projekto grafiko nauda

Projekto grafiko sudarymo ir kontrolės programa padeda suplanuoti ir per trumpesnį laiką bei laiku įvykdyti projektus.

Projekto planavimui panaudojami sąmatos duomenys, todėl negaištamas laikas jų įvedimui.

Projekto įvykdymo duomenys gaunami iš programos apskaitos dalies, todėl galima realiame laike kontroliuoti projekto išlaidas.

Projekto planą galima sudaryti tiek rankiniu būdu-pele traukant darbus kalendoriuje, tiek programiškai-programa įvertindama resursų apkrovimą išdėsto darbus kalendoriuje, todėl suformuojamas realesnis grafikas.

 

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt