Partneriai-buhalterinės apskaitos įmonės, AIVA 9001 programos pagalba gali vykdyti savo klientų- įmonių, buhalterinę apskaitą, arba pasiūlyti savo klientams sprendimą,-automatizuoti įmonės verslo valdymo procesus AIVA 9001 programos pagalba  ir iš jos perduoti duomenis internetu per programų interfeisą į buhalterinei apskaitai naudojamą programą.

Tokie sprendimai padeda vykdyti savo verslą tiek buhalterinės apskaitos firmai, tiek šios firmos klientams.

Buhalterinės apskaitos firmai AIVA 9001 programos panaudojimo privalumai:
a) nebereikia rankiniu būdu įvedinėti duomenis iš pirkimo ir pardavimo dokumentų-jie suformuojami programiškai įmonės verslo procesų valdymo metu. Taip sutaupomas nemažos darbo sąnaudos, -firmai lieka daugiau laiko geriau ir greičiau aptarnauti savo klientus
b) firma gali aptarnauti klientus, kuriems reikalinga operatyvi prekių ir medžiagų apskaita, kadangi nebereikalinga fiziškai atnešti dokumentų, o apskaita vyksta realiu laiku.

Firmos klienams,-įmonėms, AIVA 9001 panaudojimas  leidžia automatizuoti praktiškai visus įmonės verslo valdymo procesus, sumažinti darbo sąnaudas, įdiegti naujus darbo su klientais metodus-CRM,e-komerciją, e-marketingą , įdiegti ISO 9001 kokybės valdymo principus, įdiegti savo darbuotojų skatinimo nuo darbo rezultatų apmokėjimo sistemą.
Buhalterinės apskaitos firmos AIVA 9001 sprendimą gali pasiūlyti visiems savo klientams, -tiek mažoms tiek didelėms įmonėms.
Programą AIVA 9001įmonės gali arba nusipirkti arba nuomuoti, naudojantis ja kaip paslauga internetu. Į nuomos kainą įeina duomenų bazės ir interneto svetainės hostingas interneto serveryje bei programos autorinė priežiūra.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt