Partneriai, kurie platina buhalterinės apskaitos programas, gali pasiūlyti savo klientams, kuri turi jau įsigiję iš jų buhalterinės apskaitos programą, AIVA 9001 programos pagrindu sprendimą, kaip automatizuoti visus įmonės valdymo procesus-komercijos, tiekimo valdymo, gamybos valdymo, paslaugų valdymo, e-komercijos, perduodant duomenis iš šių procesų į esamą buhalterinės apskaitos programą per  interfeisą tarp abiejų programų.

Tokio sprendimo privalumai:

a) įmonei nereikia keisti esamos buhalterinės apskaitos programos. Kartu žymiai sumažėja darbo sąnaudos duomenų įvedimui į buhaterinę programą, kadangi visi pirkimų ir pardavimų dokumentų duomenis suformuojami automatiškai AIVA 9001 programos pagalba ir perduodami per programų interfeisą buhalterinei apskaitai

b) AIVA 9001 programa labiausiai šiuo metu išvystyta kompleksinė vesrslo valdymo programa, apimanti praktiškai visus įmonės procesus ir pritaikyta įvairioms prekybos, gamybos ir paslaugų įmonėms, todėl įmonės gauna geriausią verslo valdymo sprendimą.

AIVA 9001 progamą įmonės gali įsigyti arba nuomuotis, naudodamosi programa per internetą, o duomenų bazę laikydamos interneto serveryje. Todėl partneriai gali pasiūlyti AIVA  9001 programą praktiškai visiems savo klientams-tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt