IT kompanijos gali pasinaudoti naujų sistemų kūrimui TornadoSoft programa.

TornadoSoft programa-tai  AIVA SISTEMA sukurtas orginalus naujų informacinių apskaitos sistemų kūrimo įrankis.

Kad sukurti naują, pritaikytą kliento poreikiams, informacinę apskaitos sistemą, tereikia tik įvesti naujos sistemos aprašymą arba nukopijuoti tinkamus aprašymus iš anksčiau sukurtų taikomųjų sistemų ir juos papildyti arba pakeisti.

Naujos sistemos sukūrimui praktiškai nereikalinga atlikti jokių programavimo darbų, todėl kelis kart sutrumpėja jos kūrimo laikas ir kainą. Klientui galima praktiškai  iš karto parodyti kaip atrodys kuriama sistema ir, gavus jo pastabas, greičiau ją pritaikyti pagal kliento norus.

 

IT kompanijos, kurios įsigys TornadoSoft programą, gali ne tik pačios kurti naujas taikomasias sistemas savo klientams, bet ir pasinaudoti AIVA SISTEMA jau sukurtomis šios programos pagrindu sistemomis, bei kitų jos partnerių, kurie naudoja šį įrankį, sistemomis. Tokią, anksčiau sukurtą sistemą, partneris gali lengvai modernizuoti pagal savo klientų poreikius- pakeisti, papildyti, arba atsisakyti kai kurių jos funkcijų. Vieną iš tokių taikomųjų sistemų partneris gauna kartu su TornadoSoft programa, kuria jis gali ne tik platinti savo klientams, bet kuri taip pat tarnauja pavyzdžiu kaip kurti naujas taikomasias sistemas.

 

TornadoSoft programa realizuota PHP kalba su MySQL duomenų bazių valdymo sistema.

Jei kuriant jos pagrindu naujas taikomasias sistemas pritrūktų funkcijų jos realizavimui, AIVA SISTEMA šias funkcijas gali užprogramuoti pagal partnerio užsakymus.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt