Mes kviečiame bendradarbiauti ir tapti partneriais interneto svetaines kuriančias kompanijas ir pavienius programuotojus.

Mes savo partneriams galime pasiūlyti naudotis nuomos pagrindais, platinti ir diegti mūsų sukurtą E-verslo valdymo sistemą AIVA 9001. Galėtume savo Partneriams pateikti užsakymus interneto svetainių kūrimui su e-parduotuve, kuri būtų suderinta su mūsų AIVA 9001 sistemos duomenų baze. Mes pateiktume duomenų bazės struktūros aprašymą  ir savo e-parduotuvės programos tekstus.

Partneris kurdamas savo  klientams interneto svetainę su elektronine parduotuve, kuri suderinama duomenų bazės lygyje su mūsų E-verslo valdymo sistema AIVA 9001, galėtų pasiūlyti savo  klientams kompleksinį sprendimą: savo sukurtą E-parduotuvę kartu su mūsų sukurta verslo valdymo sistema.

Bendradarbiavimo nauda partneriui:

a)      Papildomos pajamos iš kliento, kadangi pasiūlomas ne vienas, o du produktai

b)      Geriau aptarnautas klientas, kadangi jam pasiūlytas vertingesnis sprendimas

c)      Papildomi interneto svetainių kūrimo užsakymai

AIVA SISTEMA ir Partnerio bendradarbiavimo nauda Partnerio klientams:

a)  interneto svetainės e-komercijos sistema turi daugiau funkcinių galimybių naudingų klientui, negu lokalus sprendimas-tai ir operatyvus prekių buvimo sandėlyje patikrinimas , prekių užsakymų tiesioginis perdavimas į sandėlį  tiesioginiam prekių išdavimo dokumentų formavimui, galimybė paskaičiuoti užsakomų gaminių kainą nuo įvestų galinio parametrų, visų pardavimų (ne tik per interneto svetainę) ataskaitos ir kt.

b) kompleksinis e-komercijos, CRM ir įmonės procesų valdymo bei apskaitos sprendimas naudingesnis įmonėms negu pavieniai sprendimai. Šiuo metų AIVA 9001 labiausiai išvystyta kompleksinė verslo valdymo sistema, pritaikyta įvairioms veiklos sritims-prekybai, gamybai, paslaugų valdymui, projektų valdymui.

c) AIVA 9001 e-komercijos programos pagrindu galima realizuoti interneto svetainę ne tik prekių pardavimui, bet gaminių užsakymui su gaminio kainos paskaičiavimu priklausomai nuo įvedamų per interneto svetainę parametrų, paslaugų užsakymui kartu su paslaugų atlikimo grafiko planavimu ir tikrinimu ar yra resursų paslaugos atlikimui (pav. autopakėlėjų servise, lovų viešbutyje, nuomojamų įrankių ir pan.). Tokie užsakymai iš interneto svetainės pateks tiesiogiai vykdymui- gamybos ar paslaugų.

AIVA 9001 sprendimas tinka tiek mažoms tiek vidutinėms bei didelėms įmonėms,- didelės įmonės gali įsigyti, o mažos įmonės gali nuomotis programą, mokėdamos nedidelį mėnesinį mokestį už programos nuomą, autorinę priežiūrą, bei duomenų bazės ir interneto svetainės hostingą.

Susidomėjusius  potencialius Partnerius bendradarbiavimo galimybėmis dėl papildomos informacijos, sąlygų bei susitikimo prašome kreiptis tel. 8698 02977 arba  el. paštu robert@aiva.lt –mes su Jumis susieksime

Su geriausiais linkėjimais

Dr. Robertas Šertvytis

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt