LT | EN
   

AIVA STATYBA programa automatizuoja visus pagrindinius statybų valdymo procesus, bei sujungia tarpusavyje, šiuo metu daugelyje statybų įmonių vykdomus atskirai sąmatų skaičiavimo , projekto planavimo, bei buhalterinės apskaitos procesus.

Žemiau paveikslėlyje parodyta funkcinė programos schema.

Pagrindiniai automatizuojami procesai ir jų  nauda įmonei

Konkursų ir sutarčių registracija  (CRM)

Užregistravę duomenų bazėje konkursus, galėsite geriau planuoti veiksmus su užsakovais, kas padės Jums laimėti daugiau konkursų ir gauti daugiau užsakymų.

 Projekto planavimas ir kontrolė

Iš importuotos projekto sąmatos formuojamas projekto planas-Ganto grafikas, kuriame sudaromas darbų, medžiagų mechanizmų planas savaitėmis ir mėnesiais. Šis programos modulis padės Jums greičiau sudaryti projekto planą ir geriau kontroliuoti jo vykdymą

Medžiagų ir mechanizmų kainų apklausa

Iš projekto grafiko programa padeda suformuoti pasirinktai savaitei paraišką medžiagoms ir taip sutaupo daug laiko projekto vadovams. Iš projekto paraiškų formuojama kainų apklausa. Tiekėjai patys įveda kainų pasiūlymus, todėl galima apklausti daugiau tiekėjų ir gauti geresnes kainas

Įrankių ir mechanizmų kontrolė ir apskaita

Panaudojus RFID žymes įrankiams ir darbininkų kortelėms su mažiausioms sąnaudoms registruojama pas ką randasi įrankiai. Tai padeda efektyviau panaudoti įrankius.

 

    Medžiagų ir mechanizmų užsakymas ir apskaita

          Iš darbų vadovų savaitinių paraiškų medžiagoms ir mechanizmams formuojami užsakymai tiekėjams, o iš tiekėjų užsakymų-pajamuojamos projektui medžiagos. Tai padeda geriau kontroliuoti tiekimo procesus ir žymiai sumažinti sąnaudas apskaitai

  Projekto darbų valdymas ir Apskaita

iš projekto grafiko suformuosite Savaitines ir Dienos paskyras, galėsite atžymėti darbų įvykdymą skeneriu arba  planšetėje. Iš šių duomenų programa suformuos Sankaupinę projekto ataskaitą. Tai padės Jums geriau kontroliuoti projekto darbus, sutaupysite laiką apskaitai.

 Darbininkų darbo laiko kontrolė ir tabelio suformavimas  iš praėjimo kontrolės sistemos

         Pasirinkus projektą galima priskirti jam darbininkus ir suformuoti projekto tabelį. Tabelis gali būti užpildytas ir automatiškai ir praėjimo į objektą kontrolės sistemos. Ši sistema taupo darbo sąnaudas tabelio sudarymui ir padeda geriau kontroliuoti atėjimą į darbą ir darbo laiką.

 

 

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt