Siuvimo  įmonės  gamina sezoninius gaminius, kurių modeliai dažnai keičiasi. Todėl labai svarbu gavus iš dizainerių naujus modelius, kuro greičiau juos išreklamuoti, gauti jiems užsakymus ir perduoti į gamybą.  

AIVA gamybos valdymo sistema padės Jums susitvarkyti su šias dažniausiai pasitaikančiais iššūkiais. Užsakomų gaminių pritaikymas klientų norams- medžiagos ir priedų parinkimas, kainos apskaičiavimas, greitas užsakymų skirtingiems dydžiams įvedimas. Operatyvus ir savalaikis  medžiagų tiekimas,- reikalingų medžiagų gamybai apskaičiavimas ir užsakymas. Efektyvi gamyba,- gamybos planavimas ir valdymas, medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaita realiu laiku.

Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimu, kurie skiriasi ar automatizuojamas medžiagų valdymas ar automatizuojamas gamybos operacijų valdymas ar viskas:

  • Silver variantas- gamyboje tik medžiagų valdymas
  • Gold variantas- gamyboje tik gamybos operacijų planavimas ir valdymas
  • Premium variante-ir medžiagų ir operacijų valdymas.

 Šiuos bazinius variantus galite papildyti kitais AIVA Gamybos valdymo sistemos moduliais pagal savo įmonės specifinius poreikius.

Naujienlaiškiais siekiame supažindinti Lietuvos įmones su naujais verslo valdymo automatizavimo sprendimais, kurie padeda įmonėms dirbti efektyviau.

Jei norite gauti mūsų naujienlaiškius, maloniai prašome spausti nuorodą http://www.aiva.lt/nesiusti.php ir įvesti savo el.p. adresą. Bet kada galėsite, per tą pačią nuorodą, atsiakyti nuo naujienlaiškių gavimo.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Siuvyklos užsakymų priėmimo, tiekimo ir medžiagų valdymo gamyboje sistema
  Siuvyklos sumani gamybos operacijų valdymo, užsakymų priėmimo ir jų apskaitos sistema
  Siuvyklos sumani gamybos operacijų valdymo, medžiagų tiekimo valdymo, užsakymų priėmimo ir jų apskaitos sistema
 


 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt