Būdami komercinio Interneto pradininkai Lietuvoje, AIVA SISTEMA pirmieji sukūrė ir Elektroninę parduotuvę. Paskutiniu metu sukūrėme nemažai elektroninių parduotuvių pagal LVPA finansuojamą E-komercijos priemonę.

Per daug metų kūrėme Interneto svetaines ir elektronines parduotuves įvairioms sritims,-prekybininkams, gamybininkams, paslaugų įmonėms ir kt.

Mūsų kuriamos elektroninės parduotuvės pasižymi originaliais sprendimais-nuosava turinio valdymo sistema (TVS), galimybę užsakyti ir parduoti per Interneto parduotuvė nestandartinius gaminius, kuriems klientai gali įvesti ar pasirinkti norimas savybes ir paskaičiuoti tokių gaminių kainas.

Mūsų kuriamas elektronines parduotuves apjungiame su savo sukurtomis verslo procesų valdymo sistemomis gamybos valdymo, mažmeninės ir didmeninės prekybos valdymui, bei paslaugų valdymo sistemomis. Bendras šių sistemų veikimas duoda klientams papildomą naudą,-nebereikia du kartus suvedinėti duomenų, klientų užsakymai iš Interneto svetainės iš kart papuola į jų vykdymo planus.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt