AIVA sprendimas nuotoliniam darbui automatizuoti ir kontroliuoti Klauskite
 
    

Pandemijos sąlygomis daugelis įmonių darbuotojų dirba iš namų. Manoma, kad ši tendencija išliks dalinai ir po pandemijos,  todėl labai svarbu automatizuoti vadybininkų darbą ne tik dėl to, kad padidinti jų darbo našumą, bet ir dėl operatyvesnės sąveikos tarp per atstumą dirbančių darbuotojų, kas padėtų greičiau išspręsti problemas.

Šiam tikslui galime pasiūlyti sistemą, kuri Jums padėtų pasiekti šiuos tikslus. AIVA programa automatizuoja visų įmonės vadybininkų darbą bei tas valdymo funkcijas, kurios liečia ir darbininkus gamyboje. Pastarieji iš sistemos gauna užduotis, ir patvirtina jų atlikimą, todėl gamybos valdymo funkcijas administracija gali atlikti nuotoliniu būdu.

Daugiau apie šią sistema galite susipažinti mūsų Interneto svetainėje paspaudę nuorodą žemiau.

Kartu galime apsiūlyti ir efektyviai laiko apskaitą per nuotoli dirbančių darbuotojų. Tam te reiktų papildomai įsigyti kortelių nuskaitytuvus prie namų kompiuterių ir darbuotojų RFID korteles. Darbuotojas pradėdamas darbą turėtų įstatyti kortelę, o darydamas pertrauką ar pabaigęs darbą,- ją ištraukti

Programinė įranga užfiksuotų laikus ir iš jų automatiškai suformuotų darbo laiko tabelį, kuriame matytųsi kiek konkrečiai kiekvienas darbuotojas išdirbo kiekvieną dieną ir viso per mėnesį, bei kiek jam priskaičiuota atlyginimo pagal jo darbo įkainius.

Nuotolinio darbo valdymo automatizavimas ir realiai išdirbto laiko apskaita padės Jus su tuo pačiu darbuotojų kiekių atlikti 10- 30% daugiau darbo.

Tokios sistemos kaina. Priklausomai nuo pasirinkto funkcionalumo nuo  30 iki 50 Eur/mėn. (plius PVM) vienai darbo vietai

Mielai atsakysime į Jūsų klausimus
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2022 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt