AIVA gamybos valdymo sistemų tarpusavio integracija Internetu Klauskite
 
    

Realizuotas užsakymų duomenų apsikeitimą tarp  įmonių AIVA verslo procesų valdymo sistemų.

Duomenų apskeitimo valdymui realizuoti šie uždaviniai:

1) Pusgaminių, medžiagų ir operacijų užsakymų tiekimui duomenų pranešimo suformavimas Užsakovo sistemoje perrašymui Internetu į kitą sistemą

2) Duomenų perrašymas tarp dviejų sistemų pagal serverių adresaciją

3) Užsakymų gamybai, tiekimui ir operacijų vykdymui suformavimas pagal gautą iš antros sistemos užsakymų tiekimui ir subrangai pranešimą ir įrašymas į duomenų bazę Vykdytojo sistemoje


Galimi keli užsakymų perrašymo Internetu variantai:

1) pusgaminių užsakymų perrašymas

2) gamybos operacijų užsakymų perrašymas

3) medžiagų užsakymų perrašymas

Pirmos įmonės užsakymas gamybai antrai įmonei

Pirma įmonė suformuoja užsakymą antrai įmonei- subrangovui, pagaminti pusgaminius. Užsakymo patvirtinimo formoje vadybininkas duoda komandą " Perrašyti užsakymą".

Patvirtinus užsakymą tiekėjui, programa  tiekėjo kortelėje surasnda jo duomenų bazės adresą ir į šią duomenų bazę suformuoja ir įrašo pirmos įmonės padaryta užsakymą tiekimui antrai įmonei  kaip  kliento užsakymą. Formuojant kliento užsakymą iš užsakymo tiekėjui programa atlieka šiuos veiksmus:

1) Pagal pirmos įmonės užsakymą padariusio darbuotojo  ( padalinio ) pavadinimą  suranda antros įmonės duomenų bazėje pagal pavadinimą klientą  ir įrašo į formuojamą užsakymą

2) Suteikia formuojamam užsakymu Nr. ( U) bei datą ir šalia jo įrašo  užsakymo tiekimo Nr. kaip kliento užsakymo Nr. , bei planuojamą tiekimo užsakymo datą kaip kliento užsakymo terminą. Tiekimo užsakymo charakteristikas perrašo kaip Kliento užsakymo charakteristikas.

3) Pagal tiekėjo užsakyme esančius užsakomų pusgaminių pavadinimus ar kodus suranda antros įmonės duomenų bazės kataloge tokius pat pozicijų pavadinimus, patikrina pozicijos tipą ar tai  Gaminys ir, jei taip, įtraukia su visa komplektacija formuojamą kliento  užsakymą su tais kiekiais, kurie buvo nurodyti užsakyme tiekimui.

Užsakymų gaminių ir pusgaminių operacijoms perrašymas iš įmonės duomenų bazės į subrangovo duomenų bazę kai užsakymą gamybai

Suformavus užsakymą operacijoms subrangovui po patvirtinimo komandos, programa suformuoja užsakymą su užsakomų  gaminių pavadinimais, kiekiais ir operacijomis, kurios užsakomos. Suradusi kataloge pagal pavadinimą ar kodą  gaminio pavadinimą papildomai atrinka perrašymui į  kliento užsakymą  kaip gaminio komplektaciją tik tas operacijas, kurios buvo užsakyme tiekimui prie užsakomo gaminio ir jas įrašo  su jų nurodytomis kataloge trukmėmis.

Jei užsakymo įrašymo metu nerandama Kataloge reikiamo gaminio ar medžiagos,darbuotojui kuris tvirtina tiekimo užsakymą,  parodo prenešimą "Pavadinimas-gaminio, medžiagos, nerastas tiekėjo kataloge".

Užsakymai medžiagoms.

Per progrma gamybinė įmonė sukūria užsakymą medžiagų tiekimui . Po komandos  "Perrašyti tiekėjui" progrma suranda tiekėjo kortelėje jo duomenų bazės adresą ir suradus šią bazėje joje sukuria kliento užsakymą.

Kliento užsakymo formavimas tiekėjo duomenų bazėje analogiškas aukščiau aprašytam pusgaminių užsakymui, tik patikrinus įtraukiamų pozicijų požymi kataloge jkad tai "Medžiagos" ar "Prekės" įrašo į kliento užsakymą tik prekių pavadinimus ir kiekius -be komplektacijos. Suformuotas kliento užsakymas  yra su požymiu "Tiekimui" tam kad jis iš karto atsirastų užsakymų tiekimui sąraše.

Pakeitimai žinynuose

Tiekėjų žinyne tiekėjo/subrangovo kortelėje reikalinga įvesti jo serverio adresą.
Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt