LT | EN
   

Žemiau schemoje parodyti pagrindiniai kiekvienos įmonės tikslai ir uždaviniai , bei kaip tuos tikslus padeda pasiekti AIVA programa.

Kompleksinė įmonės procesų automatizavimo sistema sumažina darbo sąnaudas ir padeda išvengti klaidų

 

AIVA 9001 programa, vienintelė iš žinomų, kompleksiškai automatizuoja visus įmonės valdymo procesus,- rinkodaros, pardavimo, konstravimo valdymo, gamybos, tiekimo, paslaugų ir serviso valdymo, dokumentų valdymo, buhalterinės apskaitos ( arba galimas apjungimas su kita buhalterine programa). Todėl žymiai sumažėja valdymo darbo sąnaudos ir taip susitaupo iki kelių darbuotojų etatų, nebelieka duomenų įvedimo klaidų, kurios paprastai atsiranda naudojant kelias programas, greičiau įvykdomi klientų užsakymai.

 

Komercijoje

 

Integruota aktyvaus darbo su klientais valdymo sistema padeda surasti naujus klientus ir gauti daugiau užsakymų

 

AIVA 9001 programos sudėtyje realizuota aktyvaus darbo su klientais sistema (CRM), kuri apima esamų ir potencialių  klientų duomenų bazės sudarymą, naujienlaiškių apie naujus gaminius ir paslaugas e- marketingo sistema, visų klientų paklausimų registracija, kontaktų su klientais planavimą ir planų kontrolę. AIVA CRM sistema padės Jums surasti daugiau naujų klientų, bei gauti daugiau užsakymų iš esamų klientų.

 

 Nestandartinių gaminių savikainos paskaičiavimo ir komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimo automatizavimas padeda žymiai sumažinti vadybininkų darbo sąnaudas

 

AIVA 9001 programos pagalba galėsite paskaičiuoti nestandartinių gaminių gamybos savikainą ir kainą, paruošti pasiūlymus ir sutartis, ir perduoti užsakymus į gamybą, bei paskaičiuoti vadybininkų atlyginimus nuo asmeninių pardavimų. Tai kelis kart padidins Jūsų vadybininkų darbo našumą ir tai padės Jums  parduoti daugiau produkcijos.

 

E-komercijos sistema gaminių užsakymui internetu padeda geriau aptarnauti klientus ir daugiau parduoti

 

Iš AIVA 9001 programos duomenų bazės suformuojama Interneto svetainė su E-komercijos sistema, kurios pagalba galėsite geriau aptarnauti savo klientus-Interneto svetainėje parodyti užsakymų vykdymo eigą. Jūsų klientai galės per Interneto svetainę užsakyti net nestandartinius gaminius, o užsakymai pateks tiesiogiai į gamybą. Tai padės Jums daugiau parduoti esamiems klientams.

 

Gamyboje

 

Gamybos planavimo sistema optimizuoja gamybą

 

AIVA  9001 gamybos planavimo sistema suplanuos kiekvienam darbo centrui gamybos planą, paskaičiuos ir parodys Ganto grafike, kada atliksite klientų užsakymus, parodys siauras gamybos vietas, kad galėtumėte operatyviai pašalinti gamybos „butelio kakliukus“ ir maksimaliai greitai su mažiausiomis sąnaudomis įvykdyti klientų užsakymus.

 

Medžiagų ir gaminių apskaita gamyboje- be papildomų darbo sąnaudų

 

Įdiegus AIVA 9001 programą gamyboje, praktiškai nebelieka darbo sąnaudų medžiagų ir  pagamintos produkcijos apskaitai- tai atlieka programa automatiškai,- kai darbininkai registruoja savo atliktas gamybines operacijas. Priklausomai nuo įmonės dydžio, sutaupoma nuo 1 iki kelių apskaitininkų etatų.

 

Automatizuota kokybės valdymo sistema padeda pasiekti aukštesnę gaminių kokybę

 

AIVA 9001 programa sukurta taip, kad dirbant su ja faktiškai bus dirbama pagal kokybės valdymo sistemos ISO 9001 reikalavimus, kas padės pagerinti gaminių kokybę.

 

Darbininkų  apmokėjimo sistema priklausomai nuo jų darbo rezultatų.

 

Įdiegus AIVA 9001 programos  Brūkšninių kodų sistemą bei kompiuterius su liečiamu ekranu gamybinių operacijų valdymui, ne tik matysite ataskaitas realiu laiku kaip vykdomi gamybiniai užsakymai, bet ir lengvai įdiegsite darbininkų apmokėjimo sistemą nuo jų atliktų gamybos operacijų ir taip padidinsite  darbuotojų suinteresuotumą darbo rezultatais ir gamybos efektyvumą.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Kaip apskaičiuoti įmonės procesų valdymo automatizavimo naudą?
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt