Gamybos įmonėse  komercinių pasiūlymų ruošimui naudojama dažniausiai Excel programa. Daug laiko gaištama komercinių pasiūlymų ruošimui ir užsakymų perdavimui į gamybą.  Priimant užsakymus nestandartiniams gaminiams daug darbo paskaičiuoti tokių gaminių kainą. Dėl netikslių skaičiavimų gali būti kad užsakymas bus nuostolingas arba bus prarastas potencialus klientas .  Taip pat nemažai laiko užima ir dokumentų,- komercinių pasiūlymų, sąskaitų,  pardavimo sutarčių, ruošimas. Ataskaitų ruošimas  taip pat atima daug vadybininkų  laiko . Sunku kontroliuoti vadybininkų darbą bei įdiegti apmokėjimo nuo pardavimų pelno sistemą.  Išėjus vadybininkui iš darbo jo sukaupta informacija apie potencialius klientus ir jų paklausimus dažnai prarandama.

 AIVA KOMERCIJOS modulio pagalba Jus išspręsite aukščiau minėtas ir kitas problemas.    

 Sukursite esamų ir potencialių  klientų duomenų bazę, registruosite jų paklausimus bei užsakymus. Nestandartiniams gaminiams  greitai paskaičiuosite gaminių savikainą ir kainą, pasirinkę iš programos duomenų bazės iš anksto paruoštą gaminio užsakymo modelį. Vadybininkui tereikės tik įvesti/pasirinkti kliento pageidaujamos gaminio charakteristikas, pav., gaminio ar jo dalių išmatavimus, spalvą, komplektaciją ir pan. 

 

 Jei užsakomas gaminys projektuojamas CAD programa, tada galima importuoti suprojektuoto gaminio specifikacijos failą,  iš kurio programa suformuos gaminio gamybos modelį,  nustatys pasirinks tiekėjų medžiagas su kainomis,  paskaičiuos operacijų trukmes ir kainą bei viso gaminio gamybos savikainą.

Programa suformuos įvairius dokumentus- komercinius pasiūlymus, sąskaitas, sutartis, kuriuos galėsite  išsiųsti el. paštu tiesiai iš programos. Visi duomenys kaupiami duomenų bazėje, iš kurių programa suformuoja realaus laiko ir statistines ataskaitas.

 

AIVA sprendimo ypatybės:

1) Nestandartinių gaminių savikainos skaičiavimas vykdomas užsakymo priėmimo metu pagal iš anksto paruoštą gaminio modelį (šabloną) .

2) Galimybė suformuoti kainos pasiūlymą importuojant duomenis iš CAD.

3) Programa automatiškai suformuoja siunčia el. p. klientui visus reikalingus dokumentus.

4) Iš pasiūlymų tiesiogiai suformuojami užsakymai gamybai

Nauda įmonei:

  1.Taupomas vadybininko laikas  gaminių savikainos ir kainos paskaičiavimui,  komercinių pasiūlymų paruošimui ir išsiuntimui. Vadybininko darbo efektyvumas naudojantis programa padidėja kelis kartus, todėl vadybininkų reikia mažiau arba tie patys gali atlikti žymiai daugiau pardavimų.

 

 2. Programa padeda vadybininkui pasirinkti galimus gaminio komplektavimo  variantus, įvesti gaminio ar paslaugos parametrus, kurių pageidauja klientai ir nuo jų paskaičiuoti gaminio kainą, todėl  sumažėja klaidos tikimybė, kad vadybininkas parinks ne tą komplektaciją ar medžiagas, neteisingai parinks gamybos operacijas ir neteisingai paskaičiuos gaminio ar paslaugos kainą.

 

3.Priimant užsakymus iš užsienio eksportui, vadybininkui nebūtina žinoti kalbą, kad paruošti tos šalies kalba pasiūlymą- vadybininkas pasiūlymą gali ruošti lietuviškai, o programa automatiškai išvers pasiūlymą į kliento šalies kalbą.

 

 

 

4.Visi komerciniai pasiūlymai, sąskaitos išankstiniam apmokėjimui, sutartys  kaupiamos vienoje duomenų bazėje, todėl jas lengviau galima surasti net ir išėjus vadybininkui iš darbo bei sužinoti visą informaciją apie visus kontaktus su klientais

 

5. Geriau aptarnaujami klientai- pasiūlymai paruošiami greičiau, jie standartizuoti ir suprantamesni, išsamesni, iliustruoti siunčiami jo kalba (kai klientas iš užsienio)  

 

6.Tiekimui, sandėliui, gamybai, darbams  nebereikia iš naujo registruoti užsakymų-jie performuojami iš komercinių pasiūlymų, todėl praktiškai nebelieka klaidų dėl duomenų suvedimo.

 

7.Komercijos vadovams programa leidžia lengvai kontroliuoti pardavimo vadybininkų darbą, net jei jie dirba ne vienoje vietoje-matyti kokius ir kaip jie yra paruošę pasiūlymus, sekti vykdymo terminus, kas dieną gauti pardavimų statistiką. Savo ruožtu, vadybininkams nebereikia ruošti pardavimų ataskaitų, todėl taupomas jų laikas

 

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Komercinių pasiūlymų, sutarčių, sąskaitų išankstiniam mokėjimui ruošimas užsakomiems gaminiams
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt