AIVA programa pati patikrina ar visi pagaminti kliento užsakymui gaminiai yra sandėlyje ir automatiškai surenka juos sąskaitos ar važtaraščio spausdinimui. Atspausdinus sąskaitą, programa nurašo surinktus gaminius iš sandėlio.

 Tačiau kartais reikalinga iš anksto, dar prieš spausdinant sąskaitą, surinkti bei patikrinti fiziškai ar visi užsakymo gaminiai surinkti ir paruošti išvežimui.

Tam tikslui gali pagelbėti skeneriai. Kad panaudoti skenerius išvežimo sutikrinimui pajamuojant pagamintą produkciją, AIVA programa suformuoja ir atspausdina lipdukus su barkodais. Lipdukai gali būti atspausdinti tiek kiekvienam gaminiui atskirai tiek pirminei, pav., dėžei, tiek antrinei, pav., padėklui, pakuotėms.

Išvežamų pozicijų sutikrinimas skeneriu

 AIVA programoje pasirinkus kliento užsakymą, programa automatiškai surenka iš sandėlio jau pagamintus ir užpajamuotus gaminius iš sandėlio.

Tam kad fiziškai sutikrinti ar visus užsakytus gaminius surinkome išvežimui, prieš spausdinant faktūrą, paprastu skeneriu skenuojame gaminių barkodus. Jei nuskenavome teisingo gaminio barkodą tada programa jį įtraukia į sąskaitą, jei ne to gaminio-tada neįtraukia.

Nuskenavus visus reikalingus užsakymo gaminius programa atspausdina faktūrą ir nurašo gaminius iš sandėlio.

Užsakymo gaminių surinkimas, sutikrinimas ir rezervavimas išvežimui kaupikliu skeneriu

 Tam kad surinkti užsakytą produkciją išvežimui, pradžioje kaupiklio skenerio ekrane pasirenkame kliento  užsakymą. Kaupiklio programėlė ekrane parodo kokius gaminius reikalinga surinkti.

Nuskenavus reikalingo gaminio barkodą, programa jį rezervuoja išvežimui.

Atėjus laikui gaminius išvežti ir atspausdinti sąskaitą- faktūra, pasirenkamas programoje  užsakymas, o programa suformuoja sąskaitą- faktūrą ir nurašo iš sandėlio rezervuotus gaminius.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt