Kai  komerciniai pasiūlymai ruošiami Excel programa, tada daug laiko gaištama komercinių pasiūlymų ruošimui ir užsakymų perdavimui vykdyti- sandėliui prekių atkrovimui ar trūkstamų prekių pirkimui.

Vadybininkams  nemažai laiko užima ir dokumentų,- komercinių pasiūlymų, sąskaitų,  pardavimo sutarčių, ataskaitų ruošimas. 

Vadovams sunku kontroliuoti vadybininkų darbą bei įdiegti apmokėjimo nuo pardavimų pelno sistemą.

 Išėjus vadybininkui iš darbo jo sukaupta jo asmeniniuose failuose informacija apie potencialius klientus ir jų paklausimus dažnai prarandama.

 AIVA KOMERCIJOS modulio pagalba Jus išspręsite aukščiau minėtas ir kitas problemas.   

Programos pagalba:

·         Sukursite savo teikiamų paslaugų katalogą-kainininką su išsamių paslaugų aprašymu, ir iliustaracijo0mis

·         Sukursite esamų ir potencialių  klientų duomenų bazę,

·         Automatizuosite komercinių pasiūlymų, sąskaitų išankstiniam mokėjimui, pardavimo sutarčių, sąskaitų faktūrų formavimą, spausdinimą ir siuntimą

·         Gausite darbo su klientais išsamias ataskaitas

·         Sistema paskaičiuos atlyginimus vadybininkams nuo pardavimų pelno

Automatizacijos nauda

 1.Sutaupysite iki 90% vadybininkų laiko  komercinių pasiūlymų, sąskaitų ir sutarčių paruošimui ir išsiuntimui, bei ataskaitų ruošimui. Vadybininko darbo efektyvumas naudojantis programa padidėja kelis kartus, todėl vadybininkai gali atlikti žymiai daugiau pardavimų.

2. Neprarasite svarbios informacijos darbuotojui išėjus iš darbo ar atostogų metu  nes visi komerciniai pasiūlymai, sąskaitos išankstiniam apmokėjimui, sutartys  kaupiamos vienoje duomenų bazėje, todėl jas lengviau galima surasti net ir išėjus vadybininkui iš darbo bei sužinoti visą informaciją apie visus kontaktus su klientais.

3. Geriau aptarnausite klientus- pasiūlymus paruošite greičiau, jie bus standartizuoti ir suprantamesni, išsamesni, iliustruoti.

4. Nesunkiai galėsite įdiegti vadybininkams apmokėjimo sistema nuo asmeninių pardavimų ir taip padidinti jų suinteresuotumą bei darbo rezultatus.

5. Efektyviau valdysite pardavimus- pardavimų ataskaitas matysite realiu laiku. Savo ruožtu, vadybininkams nebereikia ruošti pardavimų ataskaitų, todėl taupomas jų laikas.

6. Įsigiję kitus AIVA programos modulius, tiesiogiai iš klientų užsakymų duomenų galėsite valdyti klientų užsakytus darbus,-tiek kuriuos atliekate patys, tiek kuriuos užsakote subrangovams.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Komerciinių pasiūlymų, sąskaitų, sutarčių automatizuota ruošimo ir apskaitos sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt