Kada AIVA verslo procesų valdymo programa naudojama keliose susijusiose įmonėse, yra realizuotas funkcionalumas užsakymų perrašymo Internetu iš vienos sistemos į kitą.

Užsakymų perrašymo variantai parodyti žemiau paveikslėlyje

 

Galimi keli užsakymų perrašymo Internetu variantai:

·         Pusgaminių užsakymų perrašymas

·         Gamybos operacijų užsakymų perrašymas

·         Medžiagų užsakymų perrašymas

 

Pusgaminių užsakymų perrašymas iš įmonės duomenų bazės į subrangovo duomenų bazę kaip užsakymą gamybai

Per AIVA programą pirmas gamintojas suformuoja užsakymą antrai įmonei- subrangovui, pagaminti pusgaminius. Daugiau apie tiekimo užsakymus https://www.aiva.lt/Tiekimo-skyriui/lt

Jei subrangovas naudoja irgi AIVA gamybos valdymo programa, tada užsakymą patvirtinus, jis  Internetu  įrašomas į subrangovo sistemą   kaip  kliento užsakymas gamybai.

Pastaba. Užsakomi gaminiai turi būti iš anksto aprašyti subrangovo duomenų bazėje.

Subrangovo vadybininkai mato klientų užsakymų registre gautus Internetu užsakymus ir juos patikrinę  perduoda į gamybos planą.

Gaminių ir pusgaminių  tam tikrų gamybos operacijų perrašymas iš įmonės duomenų bazės į subrangovo duomenų bazę kai užsakymą gamybai

Suformavus užsakymą operacijoms subrangovui po įrašymo subrangovui užsakymo komandos programa suformuoja  užsakymą kuriame parodyti gaminių pavadinimai ir kiekiai kuriems reikia atlikti užsakomas operacijas.

 Suradusi kataloge pagal pavadinimą ar kodą  gaminio pavadinimą suformuoja užsakymą gamybai su užsakytomis gamybos operacijomis (a).

Jei užsakymo įrašymo metu nerandama Kataloge reikiamo gaminio ar medžiagos, darbuotojui kuris tvirtina tiekimo užsakymą, parodomas  pranešimas "Pavadinimas-gaminio, medžiagos, nerastas tiekėjo kataloge".. Tada užsakymas siunčiamas elektroniniu paštu

Užsakymų  medžiagoms suformavimas ir įrašymas į tiekėjo sistema.

Gamybos įmonė sukuria užsakymą medžiagų tiekimui. Po  patvirtinimo ji perrašo į tiekėjo duomenų bazę kaip kliento užsakymą medžiagos. Užsakymas rodomas vadybininkui kaip užsakymas medžiagų tiekimui.

 

Kelių sistemų vertikali integracija sutiekia įmonės galimybę toliau optimizuoti gamybą ir su mažesnėmis sąnaudomis ir greičiau įvykdyti užsakymus.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA gamybos valdymo sistemų tarpusavio integracija Internetu
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt