AIVA užduočių modulis skirtas klientų ir jų paklausimų registravimui bei veiksmų su klientais valdymui.

 

Šio modulio pagalba automatizuojami ir apjungiami į visumą pagrindiniai darbo su klientais procesai:

·        Esamų ir potencialių klientų (užsakovų) duomenų bazės sudarymas

·        Klientų (užsakovų) paklausimų prekėms ir paslaugoms registracija

·        Veiksmų su klientų paklausimais planavimas ir vykdymo kontrolė

·        Darbo su paklausimais, užsakymais, konkursais eigos ataskaitos

·        Priminimai apie klientų gimimo dienas

 Pagrindinės priežastys, kodėl verta įmonėje įsidiegti AIVA 9001 CRM programą:

 

1. Visi esami ir potencialūs klientai registruojami  vieningoje duomenų bazėje, kuria gali naudotis visi įmonės vadybininkai ir greičiau surasti informaciją.

 

2. Kiekvienam paklausimui planuojami tolimesni darbo su paklausimu veiksmai, iš kurių programa automatiškai sudaro kiekvienam vadybininkui darbo planą, automatiškai primena apie artėjančius jų įvykdymo terminus, todėl darbas su  klientais tampa efektyvesnis

 

3. Vadybininkams nebereikia rašyti savo darbo su klientais ataskaitų, nes programa automatiškai suformuoja tokią ataskaitą matoma vadovams.

 

4. Programa "primena" apie klientų paklausimus ir suplanuotus veiksmus su jais , todėl daugiau klientų paklausimų užbaigiami sėkmingai

 

 

5. Galimas komandinis darbas aptarnaujant klientų paklausimus  per CRM perduodant užduotis kitiems vadybininkams, todėl klientai bus aptarnaujami greičiau.

 

 

AIVA 9001 CRM  privalumai palyginti su kitomis žinomomis lietuviškomis ir užsienio  CRM programomis:

·        Tai procesų automatizavimo sistema, o ne duomenų registravimo

·        Kompleksiškai apima ir automatizuoja visus kontaktų su klientais valdymo procesus

·        Integracija su e-komercijos, e-marketingo, tiekimo valdymo, paslaugų ir darbų valdymo, gamybos valdymo sistemomis

·        Pritaikoma įvairios paskirties įmonėms-prekybos, gamybos, paslaugų, projektų, statybos

·        Programa daugiakalbė tiek programos  aplinkos prasme (programa gali naudotis vienu metu skirtingomis kalbomis kalbantys vadybininkai), tiek galimybe formuoti komercinius pasiūlymus įvairiomis kalbomis.

 

Klientų duomenų bazė

Paklausimų registravimas

Veiksmų planavimas

Ataskaitos

Kliento kortelėje parodomi ne tik pagrindiniai duomenys, bet ir paklausimų, užsakymų pardavimų, skolų ataskaitos. Iš kortelės yra galimybė registruoti klientų paklausimus ir užsakymus, ruošti pasiūlymus, planuoti veiksmus, registruoti neatitiktis.                      Sudaromas klientų sąrašas.

 

Pasirinkus (įvedus) esamą ar potencialų klientą galima registruoti jo paklausimą, įkelti atsiųstus failus. Paklausimas gali būti prekėms, paslaugoms , projektams. Visi užregistruoti kliento paklausimai ir užsakymai matosi kliento kortelėje. Pasirinkus juos galima tęsti darbą su kliento p[klausimu

 

 Veiksmų planavimas vyksta kiekvienam kliento paklausimui ir užsakymui. Programa sudaro veiksmų planą, primena apie svarbius kontaktus, suformuoja ataskaitas. Iš veiksmų plano galima registruoti atlikimą ir planuoti kitus veiksmus, perduoti darbą kitam vadybininkui.

 

 Programa suformuoja darbo su klientais vadybininkų ataskaitas-neužbaigtų kontaktų ataskaitą, užbaigtų kontaktų ataskaita , klientų gimimo dienų ataskaitą ir kt.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA CRM ryšių su klientais valdymo sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt