Kokią problemą padės Jums išspręsti „AIVA SERVISAS“?

 

Koks serviso darbų valdymo automatizacijos tikslas ?

 

 

 

Daugelyje įmonių kurios atlieka serviso- remonto darbus sąmatos sudaromos Excel, todėl daug rankinio darbo.

Kasdieninių darbų planavimas, jų paskirstymas darbininkams bei atliktų darbų registracija daugiausia atliekama rankiniu būdu, kartais pasitelkiant tokias priemones, kaip Excel programa darbų registravimui ir elektroninis paštas ataskaitų siuntimui.

Kaip rašoma viename straipsnyje šia tema, atlikti tyrimai daugelyje šalių rodo, kad viena iš laiko nuostolių priežasčių yra blogas kasdieninių darbų planavimas ir kontrolė.

 

Serviso-remonto darbų valdymo automatizacijos pagrindinis  tikslas yra sumažinti darbininkų  lako nuostolius ir padidinti darbo našumą.

Automatizacija padės:

v  Sutaupyti darbų vadovo laiką kasdieninių darbų planavimui ir atlikimo valdymui, kas padės geriau organizuoti darbą ir pasiekti geresnių rezultatų

v  Padėti  vadovams kontroliuoti užsakymų darbų eigą kad jie  nevėluotų

v  Padėti įdiegti apmokėjimo nuo darbų sistemą, kuri padeda padidinti darbininkų suinteresuotumą ir tuo pačiu jų darbo našumą.

 

Kokius valdymo uždavinius ir funkcijas automatizuoja AIVA SERVISAS sistema?

 

Kokią naudą gausite įdiegę AIVA serviso darbų valdymo sistemą    

 

Kaip rašoma „Project Management System: Task Manager app & Software – FINCLOCK“, aplikacijos, kurioje darbininkas mato jam skirtas užduotis ir užmokestį, telefone panaudojimas darbo našumą padidino 25%.

Geresnė užsakymų vykdymo kontrolė, labiau patenkinti klientai, daugiau užsakymų

Mažesnės išlaidos darbų ir medžiagų apskaitai

Kartu su programinę įranga autoservisų darbo automatizavimui mes teikiame ir programinės įrangos įdiegimo, darbuotojų apmokymo, duomenų bazės hostingo Interneto serveryje, bei sistemos autorinės priežiūros, (konsultacijų, iškylančių problemų sprendimo, programinės įrangos atnaujinimo) paslaugas.

Pagal  klientų užsakymus programuojame sistemos naujas funkcijas ir ataskaitas.
  Dideliems autoservisams, kurie turi filialus kituose miestuose ir parduotuves, papildomai galime pasiūlyti praėjimo kontrolės ir laiko apskaitos sistemą, parduotuvių apskaitos ir logistikos sistemą, sujungimą su turima įmonės buhalterinės apskaitos sistema, darbo su skolininkais  automatizavimo sistemą, didmeninės prekybos valdymo sistemą.

Kodėl autoservisai turėtų diegtis elektroninę komerciją

 Norint išlikti konkurencingiems, autoservisams labai svarbu turėti elektroninės komercijos sistemą.Kokią gali turėti naudą autoservisai iš elektroninės komercijos: 

  • Padidinti klientų lojalumą: parduodant internetu, automobilių parduotuvės gali padidinti lojalumą parduodamos produktų ir paslaugų paketus, kurie ilgainiui priverčia klientus grįžti.
  • Naujas verslas: Elektroninės prekybos parduotuves galima lengvai bendrinti socialinės žiniasklaidos kanaluose, siekiant pritraukti naują pirkėjų auditoriją.
  •  Išlikti konkurencingiems su internetiniais mažmenininkais: dideli internetiniai mažmenininkai, tokie kaip „Amazon“, parduoda automobilių remonto paslaugas internete ir netgi siūlo paslaugą - visiškai pakeisdami vietinius autoservisus
  • Geriau aptarnaut klientus-Interneto svetainėje klientai matydami kada reikalinga paslauga gali būti suteikta ir ją užsakyti jam patogiu laiku, gali padidinti autoserviso užsakymų skaičių ir pajamas.

Kas gali būti parduodama per autoservos įmonės E-komercijos sistemą:

  • Automobilių dalys: labiausiai paplitusi prekė, kurią autoservisai parduoda per elektroninę prekybą, yra automobilių dalys. Tai gali būti bet kas - nuo stiklo valytuvų iki padangų. Tiesą sakant, daugiau nei 7 milijardai JAV dolerių automobilių antrinės rinkos vertės gaunami iš mobiliųjų technologijų 2020 m.
  •  Paslaugos: naudojant elektroninę prekybą, lengva parduoti savo paslaugas internete. Tai reiškia, kad jūsų klientai gali nusipirkti paslaugą internetu prieš ateidami ją išpirkti. Pagrindinės priežiūros paslaugos, tokios kaip alyvos keitimas ir padangų sukimasis, yra tinkamos parduoti el. parduotuvėje
  • Vertės paketai: puikus būdas padidinti klientų išlaikymą yra sujungti kelias paslaugas į vieną kainą su nuolaida ir parduoti kaip „vertės paketo“ pasiūlymą savo el. Prekybos svetainėje. Parduodami paslaugas tokiu būdu, jūsų klientai ir toliau sugrįš į jūsų automobilių parduotuvę ir išpirks jų paslaugas.

Elektroninės komercijos pranašumai autoservisų klientams

 Elektroninė prekyba naudinga ne tik pateims autoservisams, bet ir jų klientams dėl daugelio priežasčių, įskaitant:

  • Patogumas: apsiperkant internetu teikiamas ypatingas patogumas. Šiandien vartotojai nori apsipirkti vos vienu mygtuko paspaudimu, sėdėdami ant sofos. Taupymas ir nuolaidos: yra tikimybė, kad klientas sėdi automobilių remonto dirbtuvių laukiamajame, traukia parduotuvės svetainę ir ieško bet kokių kuponų ar akcijų, kurios gali būti išvardytos internete. Suteikdami specialią nuolaidą internetu kartu su el. Prekybos parduotuve, jūsų klientai bus labiau linkę pirkti iš jūsų.
  •  Tiksliniai pasiūlymai: parduodami internetu per elektroninę prekybą, automobilių parduotuvės galės siųsti tikslinius pasiūlymus, pagrįstus ankstesniais pirkimais ir veikla. Tai suteikia aukšto lygio personalizavimą klientui.
  • Produktų ir paslaugų palyginimai: apsipirkdami ir lygindami internetu per el. Prekybą, vartotojai gali jaustis įsitikinę, kad jie gauna geriausią pasiūlymą dėl aukščiausio lygio produkto ar paslaugos.

Autoserviso priėmimas:

·         Sukursite klientų duomenų bazę, galėsite atlikti paiešką pagal kliento ir jo automobilių duomenis

·         Galėsite operatyviai planuoti klientų atvykimą, matydami meistrų užimtumo grafiką

·         Užregistravę klientą galėsite paskirti meistrą, atspausdinti paskyrą, papildyti ją darbais ir detalėmis

·         Galėsite atspausdinti atidavimo dokumentus. Programa automatiškai išsiųs SMS ir el. Pašto žinutes-sutaupysite savo laiką

·         Įdiegsite apmokėjimo sistemą automobilių priėmėjui nuo pelno, o meistrams nuo atliktų darbų

Sandėlis ir tiekimas:

·         Užsakymai detalėms pateks tiesiai iš klientų užsakymų

·         Iš klientų užsakymų, tiesiogiai suformuosite detalių  užsakymus tiekėjams ir išsiųsite elektroniniu paštu

·         Iš užsakymų tiekėjams tiesiai užpajamuosite gautas prekes, taip sutaupydami ir laiką ir išvengdami klaidų

·         Programa paskaičiuos pagal normas kokių prekių trūksta ir suformuos elektroninius laiškus su užsakymais tiekėjams

Autodalių parduotuvė

·         Galėsite atlikti greitą detalių paieška pagal kelis kodus, pavadinimus, aprašymus ir skeneriu

·         Parduoti prekes per kasos aparatą arba be jo, įvesti apmokėjimus, atspausdinti išdavimo dokumentus

·         Suformuoti automatiškai užsakymus parduotoms prekėms

·         Pajamuoti naujas ir detales iš išardyto automobilio, vesti parduotuvės prekių apskaita

Administracija ir buhalterija

·         Galėsite operatyviai –realiame laike, kontroliuoti visus įmonės procesus

·          Be papildomų darbo sąnaudų gausite  ataskaitas už pasirinktą periodą

·         Pardavimo ir pirkimo dokumentai pateks tiesiogiai į buhalterinę apskaitą, todėl žymiai sumažės darbo buhalterijoje

Autodalių e-parduotuvė ir užsakymo servisui priėmimas internetu

·         Iš sistemos duomenų bazės programa sukurs interneto svetainę su esančiu sandėlyje (parduotuvėje) autodalių katalogu, užsakymo ir apmokėjimo sistema

·         Detalių užsakymai iš interneto parduotuvės pateks į sandėlio užsakymų sąrašą, kur iš jo galėsite suformuoti faktūrą išdavimui

·         Interneto svetainėje klientai galės pasirinkti kada neužimtas laikas atvykti į servisą ir rezervuoti atvykimui laiką

·         Užsakymas serviso darbams pasirodys priėmėjo kalendoriniame grafike ir atvykus iš jo bus galima atspausdinti užsakymo paskyrą

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA AUTOweb -Autoserviso užsakymų registracijos, vykdymo planavimo, detalių apskaitos ir darbų apskaitos sistema
  AIVA 9001 programa mažmeninės autodalių prekybos verslo procesų valdymui
  AIVA 9001 AUTOSERVISAS - autoserviso verslo procesų valdymo programa
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt