Gauti daugiau užsakymų iš esamų ir naujų klientų gali Jums padėti AIVA E-marketingo programos modulis.

AIVA  E-marketingo modulis – naujienlaiškių siuntimo įrankis, leidžiantis Jums greitai ir patogiai informuoti kiekvieną klientą (išsiunčiant jam asmeniškai adresuotą laišką) apie vykstančias akcijas, naujoves ar kitas svarbias naujienas, bei suformuoti ir išsiųsti Jūsų teikiamų paslaugų aprašymus ir kainas. Paslaugų aprašymų duomenų bazė naudojama ta pati, kaip ir komercinių pasiūlymų ruošimui Komercijos modulio pagalba.

Kaip adresatų sąrašą siuntimui galima naudoti tiek savo įvestus potencialius ir esamus klientus, tiek importuotą įmonių katalogą.

AIVA marketingo modulis be naujienlaiškių siuntimo atlieka ir kitas funkcijas:

·         Kainininkų Excel failų formavimo

·         Lipdukų su klientų adresais formavimo ir spausdinimo ant voku

·         Užsakymų automatinio registravimo iš naujienlaiškio reklamuojamiems gaminiams

·         Paklausimų iš naujienlaiškio automatinė registracija ir užduoties suformavimas vadybininkui.

E-marketingo modulį naudojant kartu su AIVA E-komercijos sistema, klientai, perkaitę naujienlaiškį su prekių kainomis ir aprašymais, tiesiogiai iš jo gali užsakyti juos sudominusias prekes per Interneto svetainę- naujienlaiškyje paspaudus komandą „Užsakyti“ prie sudominusios klientą prekės, programa automatiškai atidaro Interneto svetainės užsakymo langą su jau pasirinkta preke.

Dar kita galimybė yra automatiškai užregistruoti Paklausimą patikusiai prekei tiesiai iš naujienlaiškio. Programa ne tik užregistruos kliento paklausimą su jam patikusia preke, bet ir automatiškai sukurs užduotį vienam iš vadybininkų,  kad jis susiektų su klientu.

   E-marketingo programos modulio  nauda:

v  Siųsdami suinteresuotiems potencialiems klientams naujienlaiškius apie Jūsų prekes rasite naujų klientų ir taip padidinsite pardavimus

v  Siųsdami esamiems klientams naujienlaiškius supažindinsite juos su naujomis paslaugomis ir taip padidinsite užsakymų apimtis iš esamų klientų.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  E-Marketingo modulis
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt