AIVA GAMYBOS VALDYMO SISTEMA - tai originali  gamybos įmonės verslo procesų valdymo sistema, kurios pagalba galėsite automatizuoti visą valdymo procesą-nuo klientų paieškos ir gamybos užsakymų iki jų pilno įvykdymo ir apskaitos. Automatizuojamo proceso  pagrindiniai etapai (posistemės) parodyti žemiau paveikslėlyje.

Kokias problemas padės Jums išspręsti AIVA gamybos valdymo sistema

 Naudosite vieną programinę įranga vietoje kelių

 Daugelis gamybos įmonių skirtingoms valdymo veikloms automatizuoti naudoja skirtingas, dažnai tarpusavyje nesusietas, programas. Pav.,  Excel programą,- komercinių pasiūlymų ruošimui , gamybos užsakymų plano sudarymui, CRM programą,- klientų registravimui Buhalterinės apskaitos programą,- medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitai, CAD programą naujų gaminių projektavimui. 

 Kai naudojama tiek programų ir jos tarpusavyje nesusietos, brangsta jų eksploatacija. Be to,  į kiekvieną iš šių programų reikia  rankiniu būdu įvesti, daugumoje, tuos  pačius  duomenis.

 

Mažiau rankinio darbo

Rankiniam duomenų įvedimui  bei neautomatizuotam valdymo funkcijų atlikimui sugaištama nemažai darbuotojų laiko, todėl, arba darbuotojams nepakanka laiko atlikti darbus, arba didinamos įmonės  valdymo išlaidos.

 Daug kartų įvedant duomenis  galimos jų įvedimo klaidos, dėl ko atsiranda gamybiniai ir tiekimo nuostoliai.  

Informacija realiu laiku

Gamybos ataskaitos gaunamos pavėluotai todėl neturint operatyvios informacijos sunku priimti reikalingus gamybos  resursų perskirstymo bei medžiagų tiekimo  sprendimus . 

Operatyvus gamybos planavimas užduočių paskirstymas ir kontrolė

Kai gamybos planavimas vykdomas rankiniais metodais sunku gerai suplanuoti gamybos procesą  neturint realiu laiku visų  duomenų. Ypač tai didelė problema  įmonėse, kurios gamina nestandartinę vienetinę arba mažomis partijomis produkciją, nes iš anksto nežinomos darbų trukmės,darbo centrų užimtumas netolygiai keičiasi laike, medžiagas reikalinga užsakyti  kiekvienam kliento užsakymui, o suplanuotas užsakymų eiliškumas dažnai keičiasi dėl atsirandančių skubių užsakymų. Dėl blogo planavimo  neretai klientų užsakymų vykdymas vėluoja o gamybos resursai panaudojami neefektyviai, todėl brangsta gaminama produkcija ir mažėja įmonės pelnas.

Darbų apskaita realiu laiku ir apmokėjimo nuo rezultatų sistema

Net ir sudarius  darbų planą, sudėtinga kontroliuoti jo vykdymą , kadangi  dėl dIdelės duomenų apimties apskaityti darbus ekonomiškai neapsimoka, o tai yra kliūtis  įdiegti apmokėjimo nuo darbų sistemą ir padidinti darbuotojų suinteresuotumą. 

Visas aukščiau aprašytas ir kai kurias kitas problemas galėsite išspręsti įdiegę AIVA gamybos valdymo sistemą (AIVA GAMYBA ) .

AIVA GAMYBA -tai visų įmonės valdymo procesų - nuo klientų paieškos ir jų užsakymų gamybai iki šių užsakymų pilno įvykdymo, automatizavimo sistema.

 Sistemos pagalba automatizuosite visų įmonės padalinių darbą. 

Sistema susideda iš posistemių (modulių). Pagrindiniai sistemos moduliai parodyti aukščiau paveikslėlyje Sistemos duomenų bazė laikoma Interneto serveryje. 

AIVA gamybos valdymo sistemos privalumai


Pirmiausiai, automatizuosite ne tik apskaitą, bet procesų valdymą, o tai reiškia aukštesnį automatizacijos lygį, mažiau  rankinio darbo ir didesnę  ekonomiją.

Antra, įsidiegę savo įmonei AIVA GAMYBA sistemą turėsite vienoje sistemoje funkcionalumą  kuriam  paprastai reikalingos kelios programos  CRM, ERP, E-komercijos, E-marketingo,  MES (Manufacturing execution System), todėl galėsite dirbti efektyviau panaudodami naujausius valdymo sprendimus. 

Trečia, AIVA GAMYBA sistema turi išvystytą  funkcionalumą nestandartinių,-pritaikomų klientų poreikiams, bei projektinių gaminių,  valdymo funkcijų automatizavimui. Sistemos pagalba pilnai automatizuosite nestandartinių  gaminių užsakymų registracijos,  gamybos kainos paskaičiavimo, užsakymo duomenų paruošimo gamybos valdymui, tiekimo valdymo, gamybos proceso planavimo, gamybos užduočių paskirstymo vykdytojams, užduočių atlikimo registracijos, medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitos gamyboje funkcijas. Todėl klientų užsakymus įvykdysite žymiai greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis.

Ketvirta, sistemoje realizuotas “dirbtinio intelekto” algoritmas, kai pati sistema suplanuoja ir perplanuoja gamybos procesą bei paskirsto užduotis vykdytojams pagal jų sugebėjimus. Todėl gamybos resursai,-įrengimai ir žmonės mažiau prastovi, greičiau atliekami užsakymai, o gamybos vadovams lieka daugiau laiko spręsti strategines gamybos valdymo problemas.

Penkta, AIVA gamybos valdymo sistema lengvai pritaikoma įmonės darbo specifikai aprašant gaminius,jų gamybos technologiją bei nestandartinių gaminių skaičiavimus  duomenų bazėje, bei per programos funkcionalumo nustatymus.

AIVA INDUSTRY 4.0 sistema realizuota priešakinėmis technologijomis panaudojant MySQL duomenų bazę ir Internetą , bei daiktų Interneto technologijas staklių kontrolei ir praėjimo kontrolei. Didžioji dalis programos realizuota Microsoft VB6 kalba, bei VB NET. Atskiri moduliai realizuoti PHP kalboje. 

Realizuotos taip pat aplikacijos Android sistemoje kaupikliams skeneriams ir išmaniesiems telefonams. Realizuotas tiesioginis el. laiškų ir SMS siuntimas iš programos ir el. laiškų priėmimas tiesiogiai į programos duomenų bazę. 

Realizuota pažangi e-komercijos sistema tiesiogiai iš sistemos duomenų bazės su nestandartinių gaminių užsakymo funkcijomis ir apmokėjimo galimybėmis per įvairias internetinio mokėjimo sistemas. 

Realizuota kainų apklausa Internetu, kai tiekėjai, gavę kainų paklausimus, tiesiogiai per Internetą gali įvesti savo kainas į sistemos duomenų bazę.

Gamybos planavimo dalyje realizuoti gamybos planavimui  ir toliau vystomi dirbtinio Intelekto sprendimai.


Nauda, kurią gausite įdiegę AIVA gamybos valdymo sistemą

Pirmiausia, sumažinsite 50-70% darbo laiko sąnaudas  valdymo užduočių atlikimui. Kuo daugiau valdymo uždavinių ir darbo vietų automatizuosite, tuo bus didesnė laiko ir atlyginimų ekonomija, todėl augant įmonei reikės priimti  mažiau  darbuotojų 

Antra, 5-20%  padidinsite esamų įmonės resursų,- staklių ir darbo jėgos, panaudojimo efektyvumą ir taip sumažinsite gamybos savikainą ir padidinsite pelną. Dėl geresnio operatyvinio planavimo ir kontrolės, resursai mažiau prastovės, o dėl pažangesnės skatinimo sistemos įdiegimo, darbininkai bus labiau suinteresuoti darbu.  

Trečia, 3-5 % padidinsite pardavimų apimtį. Geriau valdysite kontaktus su potencialiais klientais ir daugiau gausite užsakymų, greičiau ir kokybiškiau paruošite pasiūlymus, geriau juos aptarnausite.

Ketvirta, 2-3% sumažinsite išlaidas medžiagų pirkimui ir  sandėliavimui. Sistema padės greitai apklausti medžiagų  tiekėjus Internetu ir gauti geresnes kainas,  operatyviai apskaičiuoti ir užsakyti trūkstamas medžiagas turint  patikimą informaciją apie medžiagų likučius sandėliuose, išvengti situacijų kai pajamuojant nepastebima kad   tiekėjai pateikė didesnes nei sutartas kainas, išvengti medžiagų per ilgo laikymo sandėlyje arba užsakymų vėlavimo.

 

Pradėkite Dabar!

Įsidiekite AIVA gamybos valdymo sistemą ir pamatykite, kaip mūsų sprendimai gali transformuoti jūsų verslą. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite nemokamą konsultaciją!

Kontaktai:

 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt