LT | EN
   

Personalo skyriui AIVA 9001 programoje automatizuotos laiko apskaitos, atlyginimų nuo darbo rezultatų, dokumentų paruošimo ir vykdymo kontrolės funkcijos.

 Atėjimo-išėjimo į/iš darbo kontrolės ir apskaitos sistemos  įdiegimas padeda įmonei sumažinti darbo laiko nuostolius dėl vėlavimų ir išėjimų anksčiau iš darbo, taupo personalo darbuotojų laiką tabelio vedimui ir laiko apskaitai.

Atlyginimų darbuotojams paskaičiavimo nuo asmenių rezultatų (naujų klientų suradimo, atliktų pardavimų, atliktų gamybinių operacijų, atliktų darbų, vadovavimo rezultatų, pelno dėl pigiau nupirktų medžiagų)  sistemos įdiegimas padidina darbuotojų suinteresuotumą savo darbo rezultatais ir tas pakelia jų darbo efektyvumą, o įmonei sumažina darbo savikainą, bei padeda greičiau atlikti užsakymus .

Dokumentų valdymo sistemą padeda panaudojant dokumentų šablonus greičiau ne tik užregistruoti bet ir suformuoti dokumentus, padeda suplanuoti dokumentų ruošimo ir suderinimo užduotis darbuojams bei geriau kontroliuoti šių užduočių vykdymą.

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt