Daugelyje gamybinių įmonių, ypač kurios užsiima nestandartine gamyba,  Interneto svetainės neturi realizuotų e-komercijos funkcijų. Geriausiu atveju, galima užduoti tik klausimą, kuris ateina vadybininkams kaip elektroninis laiškas, todėl neretai “pražiūrimas” . Užsakovai neturi galimybės patys suformuoti užsakymus ir matyti jų vykdymo eigą, o tai kartais tampa priežastimi kad užsakovai pasirenka kitą tiekėją su kuriuo dirbti paprasčiau.

 AIVA Interneto svetainės e-komercijos programa suformuoja imdama duomenis iš AIVA duomenų bazės Interneto svetainėje gaminių katalogą. Klientas iš katalogo gali pasirinkti ir užsakyti  tiek standartinius gaminius tiek nestandartinius.

Nestandartinių gaminių užsakymo atveju pasirenkamas gaminio tipas. Pasirinktam gaminių tipui programa parodo kokias  jo charakteristikas galima įvesti ar pasirinkti, o kai klientas jas įveda, paskaičiuoja užsakomų gaminių gamybos savikainą, o iš jos  užsakomų gaminių kainą, kurią ir parodo klientu.

Klientui patvirtinus  užsakymą, programa jį užregistruoja duomenų bazėje ir parodo vadybininkams Internetinių užsakymų sąraše, iš kurios vadybininkas  gali nusiųsti užsakymo patvirtinimą klientui bei perduoti užsakymą į gamybos planą vykdymui.

Standartinių gaminių,  kurie yra sandėlyje, apmokėti užsakymai iš E-parduotuvės iš karto įrašomi į sandėlio užsakymų išdavimui sąrašą. Pasirinkus tokį užsakymą, sandėlininkui tereikia tik duoti komanda atspausdinti važtaraštį ar sąskaitą-faktūrą. Programa surenka gaminius iš sandėlio ir juos nurašo.

Jei klientas nenori iš karto padaryti užsakymą, jis gali per Interneto svetainę patikusiam gaminiui registruoti paklausimą. Paklausimai rodomi AIVA CRM modulyje Internetinių paklausimų sąraše. Pasirinkus paklausimą galima paruošti ir išsiųsti iš sistemos komercinį pasiūlymą, kuris taip pat bus matomas klientui ir Interneto svetainėje.

Interneto svetainėje taip pat suformuojama užsakymo vykdymo eigos ataskaita.

AIVA e-komercijos gamybai sprendimo nauda

AIVA E-komercijos sprendimas gali būti labai naudingas ypač toms įmonėms, kurios dirba su užsienio klientais, kuriems dažnai patogiau užsakyti gaminius Interneto, bei kurie nori operatyviai sužinoti kaip vykdomi jų užsakymai. Įdiegus gamybos e-komercijos sistemą bus patenkinti ne tik klientai, bet tai labai naudinga ir įmonei, kadangi taupomas jos vadybininkų laikas užsakymų priėmimui iš klientų.

Toks  E-komercijos sprendimas gamybinei įmonei leidžia efektyviau panaudoti gaminių aprašymus,- ne tik Interneto svetainėje, bet ir kitiems tikslams:  rinkodarai  - naujienlaiškių apie gaminius siuntimui, bei  komercinių pasiūlymų ruošimui.

 E-komercijos sprendimas taupo vadybininkų laiką, nes klientas pats užregistruoja užsakymą.

AIVA E-komercijos sprendimo privalumai:

·         E-komercijos sistema kuriam kaip dalis gamybos valdymo sistemos, todėl nereikia ruošti dviejų gaminių aprašymų duomenų bazių-vienos e- komercijai, kitos gamybai, o po to dar integruoti abiejų sistemų duomenų bazes

·         Per AIVA E-komercijos sistemą galima užsakyti ne tik standartinius gaminius, bet ir nestandartinius-įvedant ir apsirenkant jų charakteristikų reikšmes, bei  paskaičiuojant gamybos kainą

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Standartinių ir Nestandartinių gaminių užsakymo per Interneto svetainę, perdavimo į gamybą ir vykdymo ataskaitų pateikimo Interneto svetainėje procesų valdymo sistemos sukūrimas
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt