LT | EN
   

Esamos padėties trūkumai

Daugelis įmonių pardavimams ir marketingui naudoja kelias programas: Word programą pasiūlymų ruošimui, Turinio valdymo programą -Interneto svetainės redagavimui, el. pašto programą-naujienlaiškių siuntimui, Excel programą ataskaitų ruošimui ir atlyginimų vadybininkams paskaičiavimui, CRM programą-kontaktų su klientais valdymui, gaminių kainynus laiko Excel failuose, sąskaitų rašymui naudoja buhalterinės apskaitos programą. Todėl duomenys perrašinėjami iš vienos programos į kitą, tam gaištams laikas ir atsiranda klaidos. Failus kiekvienas vadybininkas laiko pas save kompiuteryje, todėl jam išėjus iš darbo kiti sunkiai gali jais pasinaudoti.

Mūsų siūlomas sprendimas pardavimo ir marketingo padaliniui

Sukuriama vieninga gaminių aprašymų ir jų kainų duomenų bazė, iš kurios suformuojama Interneto svetainė su e-komercijos funkcijomis. Ši duomenų bazė panaudojama:  Komercinių pasiūlymų ruošimui, iš kurių suformuojami užsakymai gamybai.  Kontaktų su klientais valdymui.  Naujienlaiškių siuntimui. Iš klientų užsakymų duomenų paskaičiuojami atlyginimų (premijos) nuo asmeninių pardavimų pelno.Šį sprendimą galima diegtis ir dalimis.

Žemiau parodyti pagrindiniai pardavimams ir marketingui skirti programos moduliai ir duomenų bazės

Kompleksinio sprendimo nauda:

Kompleksinis sprendimas pardavimų ir marketingo skyriui duoda maksimalią naudą- taupo vadybininkų laiką, padeda surasti naujų klientų ir  padidinti užsakymų skaičių iš esamų klientų, taupo laiką gamybos padalinyje, kadangi tiesiogiai iš klientų užsakymų suformuojamas gamybos planas

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Kompleksinė marketingo ir pardavimų valdymo sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt