LT | EN
   

Daugelyje gamybinių įmonių nėra vieningo sprendimo komercijai. Nėra vieningos potencialių klientų bei gaminių  duomenų bazės, naujienlaiškių siuntimui naudojama el. pašto programa nesusijusi su turima klientų duomenų bazę, E-komercijos sistema naudoja savo atskirą duomenų bazę. Vadybininkai pasiūlymų ruošimui naudoja Excel ir Word programas. Todėl atsiranda informacijos daugkartinis dubliavimas, prarandama informacija vadybininkui išėjus iš darbo, daug laiko užima pasiūlymų ruošimas, galimos klaidos.

 

AIVA programoje visam komerciniam darbui  sukuriama vieninga duomenų bazė, kuri naudojama naujienlaiškių siuntimui, , aktyviam darbui su potencialias klientais, komercinių pasiūlymų ruošimui, užsakymų priėmimui per interneto svetainę .

 

AIVA KOMERCIJOS programos modulis automatizuoja dokumentų,-komercinių pasiūlymų, sutarčių, bei sąskaitų, suformavimo ir išsiuntimo klientams procesą:

·        Pasiūlymo sąmatos sudarymą

·        Dokumento suformavimą

·        Dokumento spausdinimą arba išsiuntimą ir programos elektroniniu paštu

·        Dokumento išsaugojimą ir registracija

·        Dokumento suradimą, redagavimą ir pakartotinį išsiuntimą

·        Vieno dokumento, pav. Komercinio pasiūlymo, pavertimas į kitą dokumentą, pav. sąskaitą

Iš paruošto  dokumento, Komercinio pasiūlymo ar sąskaitos išankstiniam mokėjimui, pažymėjus kad klientas apmokėjo avansą, programa suformuoja užsakymus: sandėliui,-prekių išdavimui, tiekimui,-prekių pirkimui, darbų vykdymui, bei gamybai.

Programos nauda

  1.Taupomas vadybininko laikas  gaminių savikainos ir kainos paskaičiavimui,  komercinių pasiūlymų paruošimui ir išsiuntimui. Vadybininko darbo efektyvumas naudojantis programa padidėja kelis kartus, todėl vadybininkų reikia mažiau arba tie patys gali atlikti žymiai daugiau pardavimų.

 

 2. Programa padeda vadybininkui pasirinkti galimus gaminio komplektavimo  variantus, įvesti gaminio ar paslaugos parametrus, kurių pageidauja klientai ir nuo jų paskaičiuoti gaminio kainą, todėl  sumažėja klaidos tikimybė, kad vadybininkas parinks ne tą komplektaciją ar medžiagas, neteisingai parinks gamybos operacijas ir neteisingai paskaičiuos gaminio ar paslaugos kainą.

 

3.Priimant užsakymus iš užsienio eksportui, vadybininkui nebūtina žinoti kalbą, kad paruošti tos šalies kalba pasiūlymą- vadybininkas pasiūlymą gali ruošti lietuviškai, o programa automatiškai išvers pasiūlymą į kliento šalies kalbą.

 

 

 

4.Visi komerciniai pasiūlymai, sąskaitos išankstiniam apmokėjimui, sutartys  kaupiamos vienoje duomenų bazėje, todėl jas lengviau galima surasti net ir išėjus vadybininkui iš darbo bei sužinoti visą informaciją apie visus kontaktus su klientais

 

5. Geriau aptarnaujami klientai- pasiūlymai paruošiami greičiau, jie standartizuoti ir suprantamesni, išsamesni, iliustruoti siunčiami jo kalba (kai klientas iš užsienio)  

 

6.Tiekimui, sandėliui, gamybai, darbams  nebereikia iš naujo registruoti užsakymų-jie performuojami iš komercinių pasiūlymų, todėl praktiškai nebelieka klaidų dėl duomenų suvedimo.

 

7.Komercijos vadovams programa leidžia lengvai kontroliuoti pardavimo vadybininkų darbą, net jei jie dirba ne vienoje vietoje-matyti kokius ir kaip jie yra paruošę pasiūlymus, sekti vykdymo terminus, kas dieną gauti pardavimų statistiką. Savo ruožtu, vadybininkams nebereikia ruošti pardavimų ataskaitų, todėl taupomas jų laikas

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA CRM ryšių su klientais valdymo sistema gamybinei įmonei
  Interneto puslapis su nestandartinių gaminių užsakymo sistema, formuojama iš AIVA katalogo ir su užsakymų perdavimu į AIVA programą
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt