AIVA gamybos valdymo sistema automatizuoja gamybos planų sąrašų sudarymo, gamybos proceso planavimo, medžiagų perdavimo į gamybą, gamybos operacijų valdymo, pusgaminių gamybos valdymo, medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitos funkcijas.

Aiva programos pagalba galima valdyti įvairaus sudėtingumo gamybas:

1) Vieno lygio , kai iš medžiagų vykdant viena ar kelias operacijas pagaminamas galutinis produktas. Pavyzdžiui, roletų  ir žaliuzių gamyba, drabužių siuvimas.

 

2) Dviejų lygių-kai iš medžiagų gaminami pusgaminiai, pav., metalinės detalės, granulės, o iš pusgaminių-galutiniai gaminiai Pav. statybinės metalo konstrukcijos iš pasigamintų metalo detalių, plastikiniai maišeliai iš granulių ir pan.

3) Trijų lygių gamyba-kai pradžioje iš žaliavų gaminami pusgaminiai (pav. detalės, ar granulės), šių pusgaminių-kiti pusgaminiai, o iš pusgaminių ir medžiagų-galutiniai gaminiai (pav. sudėtingi baldai)

4) Daugialygė gamyba, kai pradžioje gaminamos detalės, iš jų komplketuojami pusgaminiai, iš šių pusgaminių ir detalių kiti pusgaminiai ir t.t. kol pabaigose iš medžiagų, detalių ir pusgaminių pagaminamas galutinis gaminys. Pav., automobiliai, elektronikos gaminiai ir pan.,

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2022 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt