Medžio gaminių gamybos įmonės gamina įvairią produkciją- dažnai pagal klientų pageidavimus, todėl jos susiduria su užsakymo kainos paskaičiavimo, tiekimo valdymo, gamybos planavimo ir apskaitos iššūkiais.

Užsakant reikalinga įvesti medienos gaminių išmatavimus, parinkti medieną, paskaičiuoti užsakomų gaminių gamybos kainą. Gamyba gali būti nuosekli, kaip pav. iš rastų pjaunamos lentos, arba daugialygė, kai iš lentų pjaunami ruošiniai, jie klijuojami, apipjaustomi ir iš jų gaminamos klijuotos detalės, o iš detalių gaminami komplektuojami gaminiai. Jei užsakymų daug ir keičiasi jų eilė, sunku  suplanuoti teisingai gamybos terminus.

Visus šiuos valdymo procesus galite automatizuoti AIVA programinės įrangos pagalba ir su mažesnėmis valdymo išlaidomis geriau, greičiau ir pigiau atlikti klientų užsakymus.

Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimu, kurie skiriasi ar automatizuojamas medžiagų valdymas ar automatizuojamas gamybos operacijų valdymas.  Šiuos bazinius variantus galite papildyti kitais AIVA Gamybos valdymo sistemos moduliais pagal savo įmonės specifinius poreikius.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Medžio gaminių gamybos valdymo sistema "AIVA MD1 Silver" - ik 37 Eur/mėn už 1 darbo vietą
  Sumani medžio gaminių gamybos valdymo sistema "AIVA OP1 Gold"
  Sumani medžio gaminių gamybos valdymo sistema "AIVA MDOP1 Platinum"
 


 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt