Ar susiduriate su sudėtingais langų ir durų kainų skaičiavimais, daug darbo reikalaujančia medžiagų apskaita? Ar nuolatiniai gamybos perplanavimai dėl skubių užsakymų ir vėluojančių medžiagų daro chaosą jūsų gamybos procesuose?

AIVA Gamybos valdymo sistema - tai sprendimas visoms jūsų gamybos problemoms! 

Automatizavę  langų ir durų kainų skaičiavimą, medžiagų užsakymą, gamybos planavimą bei gamybos užduočių paskirstymą ir kontrolę,  sumažinsite gamyboje  laiko švaistymą dėl medžiagų vėlavimo ir nelaiku paskirstytų užduočių, greičiau atliksite klientų užsakymus.

Jei naudojate langų projektavimo programą, galėsite iš jos importuoti projektų duomenis. Šiuos duomenis programa panaudos gamybos valdymui,- planavimui, medžiagų ir operacijų apskaitai. Medžiagų ir darbų apskaitą programa atliks automatiškai, kai darbininkas terminale  patvirtins programos jam pateiktos užduoties atlikimą.

Mūsų klientų tarpe yra vidaus ir lauko durų, šarvuotų durų, plastikinių langų ir durų bei medinių langų gamintojai. Todėl, turėdami tokią patirtį, galime pasiūlyti Jums geriausią rinkoje sprendimą Jūsų įmonės verslo procesų automatizavimui.

Žemiau paveikslėlyje parodytos pagrindinės automatizuojamos funkcijos ir darbo vietos.

Didelis šios sistemos privalumas, kad ji automatizuoja ne tik apskaitą, bet ir pačius valdymo procesus ir apima praktiškai visus įmonės padalinius ir darbuotojus.  

Automatizavę visus įmonės  valdymo procesus, dėl jų sinergijos gausite papildomą naudą. Be to, atkris skirtingų sistemų integracijos išlaidos, bei bus mažesnės  programinės įrangos eksploatacijos išlaidos.

Nebūtinai visus valdymo procesus automatizuoti iš karto.- sistemą galite pradėti diegtis nuo Jums aktualiausių.

Žemiau rasite keturis bazinius  sistemos diegimo variantus, nuo kurių galite pradėti diegti savo įmonės gamybos valdymo sistemą, vėliau ją papildydami naujais programos moduliais.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA langų ir durų pardavimo ir montavimo valdymo sistema Šis variantas skirtas įmonėms, kurios pačios negamina, o užsako langus ir duris iš gamintojų. Sistemos pagalba automatizuosite užsakymų iš klientų priėmimo, langų ir durų užsakymo iš gamintojų, montavimo darbų pas klientą valdymo ir užsakymų apskaitos funkcijas
  Langų ir durų gamybos valdymo sistema "AIVA MD2 Silver" Šis variantas skirtas gamintojams. Automatizuosite užsakymų iš klientų priėmimo, montavimo darbų pas klientą valdymo ir užsakymų apskaitos funkcijas
  Sumani langų ir durų gamybos valdymo sistema "AIVA OP2 Gold" Be visų antrojo varianto funkcijų, automatizuoja gamybos operacijų planavimą bei užduočių paskirstymą, užtikrindamas gamybos efektyvumą.
  Sumani langų ir durų gamybos valdymo sistema "AIVA MDOP2 Platinum" Įtraukia visus antrojo ir trečiojo variantų privalumus bei papildomai automatizuoja medžiagų tiekimo valdymą ir gamybos apskaitą, optimizuojant medžiagų srautą gamybos procesuose.
 


 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt