LT | EN
   

AIVA 9001 programa – tai kompleksinis  valdymo procesų automatizavimo sprendimas Baldų gamybos ir įmonėms, apimantis visus įmonės padalinius

·        Komercijos padalinius ,

·        Gamybos planavimo

·        Gamybą  

·        Tiekimo skyrių

·         Sandėlius

·        Administracija

 

 

 

 AIVA 9001 programa gerai tinka tiek standartinių tiek ir nestandartinių baldų  gamybos valdymui.

 

Galime pateikti sprendimus tiek mažoms, tiek didelėms baldų gamybos įmonėms.

 

Žemiau aprašytos programos ypatybės skirtingoms gamyboms.

 Įdiegę savo įmonėje AIVA 9001 programą:

 

 ·        automatizuosite  Komercinių pasiūlymų ir pardavimo sutarčių   klientams, ruošimo darbus ir taip sutaupysite daug savo vadybininkų laiko bei galėsite įdiegti jiems  apmokėjimo nuo asmeninių pardavimų pelno  sistemą  ir taip padidinti pardavimus

 

·       kartu įdiegsite ir aktyvaus darbo su klientais sistemą  bei e-komercijos E-komercijos sistemą, todėl surasite daugiau klientų ir daugiau parduosite savo produkcijos

 

·        įdiegę automatizuotą Gamybos operacijų planavimo sistemą geriau panaudosite gamybos resursus ir laiku atliksite užsakymus

 

·        automatizuosite gamyboje realiu laiku  Medžiagų, pusgaminių ir gaminių apskaitos procesus, todėl nebereikės tiek apskaitos darbuotojų

 

·        automatizuosite gamybos operacijų valdymo procesus, galėsite lengvai įdiegti apmokėjimo darbininkams nuo jų atliktų darbų sistemą  apmokėjimo darbininkams nuo jų atliktų darbų sistemą  ir taip padidinsite darbo našumą

 

·        automatizuosite Tiekimo valdymo  procesus, o tai padės laiku, greičiau ir pigiau nupirkti klientų užsakymams reikalingas medžiagas

 

·        Automatizuosite Sandėlio apskaitos procesus, todėl greičiau surasite reikalingas medžiagas ir gaminius ir sumažinsite klaidų tikimybę

 

·        įdiegę AIVA 9001 programa kartu faktiškai įdiegsite broko  ir kokybės valdymo sistemą pagal ISO 9001 reikalavimus

 

·        Įdiegsite  PRAĖJIMO KONTROLĖS  ir  darbo laiko apskaitos sistemą, todėl mažiau bus darbo laiko nuostolių dėl vėlavimų, bei mažiau laiko gaišite darbo tabelio užpildymui, nes programa tai padarys automatiškai. 

Nestandartinių  medžio plokščių baldų gamybai

Projektuojamų baldų gamybai

Minkštų baldų gamybai

Kietų baldų gamybai

 

 

 

Užsakymo metu įvedami spintelių išmatavimai ir pasirenkama LMDP. Programa iš šių duomenų paskaičiuoja gaminių savikainas , medžiagas tiekimui, formuoja paskyras darbams ir kt.

 

 

Suprojektuoto baldo specifikacija importuojama iš projektavimo programos.

Programa paskaičiuoja gamybinių operacijų trukmes, gamybos savikainą, suplanuoja gamybą. valdo medžiagų tiekimą ir operacijų vykdymą

 

 

Kataloge pasiruošiamos baldų specifikacijos- (pusgaminiai, medžiagos, gamybinės operacijos), gaminio pusgaminių specifikacijos. Užsakant gaminiai pasirenkami iš katalogo ir papildomai pasirenakams audinys ir priedai. Gamyboje suformuojami pusgaminių ir galutinio gaminio gamybos planai

 

 

 

Kataloge pasiruošiami gaminio, gaminio komplektuojamų pusgaminių ir jų pusgaminių (galima kiek norima lygių) specifikacijos. Užsakant gaminius galima keisti gaminio komplektaciją.

Ataskaitos

 

AIVA 9001 programa suformuoja realiame laike ataskaitas:

 • Veiksmų su klientais
 • Užsakymų
 • Vadybininkų darbo
 • Pardavimų
 • Tiekimo
 • Sandėlio
 • Gamybos
 • Finansų

 Ataskaitas galima eksportuoti  Excel ar Open office failus.

Kai kurios ataskaitos rodomos diagramų pavidalu.

 

Dokumentų valdymo sistema

 

AIVA 9001 programoje realizuotas dokumentų valdymo modulis, kurio pagalba galima registruoti dokumentus, paskirti vykdytojus, kontroliuoti dokumentų vykdymą, suieškoti reikiamus dokumentus.

Be to, kituose programos moduliuose realizuota dokumentų kūrimo pagal šablonus funkcija, kurios pagalba pagal norima šabloną galima suformuoti reikiamą dokumentą iš bazėje esančių duomenų.

Dokumentų valdymo sistema taupo laiką dokumentų valdymui, visi dokumentai laikomi vienoje sistemoje.

Didmeninės komercijos skyrius

 

Įdiegsite CRM sistemą kontaktų su klientais valdymui bei automatizuosite vadybininkų darbą- užsakymų registravimą, komercinių pasiūlymų ir sutarčių ruošimą, bei užsakymų perdavimą gamybai.

 

CRM sistema padės vadybininkams planuoti veiksmus su klientų paklausimais, perduoti užduotis kolegoms,  primins apie suplanuotus veiksmus ir užduotis, tai padės neprarasti potencialių užsakymų.

 

Automatizavę AIVA 9001 programos pagalba vadybininkų darbą:

 • Kelis kartus sumažinsite jų darbo sąnaudas pasiūlymų ir sutarčių ruošimui, todėl tie patys vadybininkai galės atlikti daugiau pardavimų, arba bus galima sumažinti vadybininkų skaičių.  
 • Sutrumpės klientų atsakymų laikas į klientų paklausimus
 • Galėsite lengvai įdiegti apmokėjimo pagal asmeninio pardavimo rezultatus,-nuo paskaičiuoto pelno, sistemą. Programa pati užfiksuos kas atliko  pardavimą, paskaičiuos pelną ir nuo jo atlyginimą, ir pateiks tai ataskaitoje
 • Realiame laike formuojamos komercijos ataskaitos parodys pelningiausius klientus, produktus, bei geriausiai dirbančius vadybininkus.

 

E-komercijos sistema

 

Dar labiau padidinsite komercijos  padalinio darbo efektyvumą įdiegę AIVA E-komercijos sistemą, per kurią klientai galės užsakyti gaminius, o užsakymai pateks tiesiogiai į komercijos skyriaus užsakymų sąrašą.

Vadybininkams tereikės tik patikrinti gautą per e-komercijos sistemą užsakymą ir patvirtinti jį gamybai. Savo klientams interneto svetainėje galėsite parodyti jų užsakymų vykdymo eigą (perduotas vykdymui, pagamintas, išvežtas, apmokėtas ar ne)

 

Marketingo skyrius

 

Pasinaudodami esamų ir potencialių klientų duomenų bazę Elektroninio marketingo pagalba galėsite operatyviai informuoti savo klientus apie naujus gaminius, gaminių pardavimo akcijas, išsiųsti savo gaminių karininkus partneriams. Tai padės geriau ir su mažesnėmis sąnaudomis aptarnauti klientus ir partnerius, gauti daugiau užsakymų.

 

Parduotuvių valdymas

 

Įmonėms, kurios užsiima ir mažmenine prekyba per  savo baldų prekybos salonus, AIVA 9001 pagalba galėsite automatizuoti pardavimus iš salono ekspozicijos, užsakymų priėmimą pagaminti baldus pagal užsakymą ir šių užsakymų perdavimą į gamybą, bei logistikos valdymą- baldų rezervavimą iš centrinio sandėlio, perkėlimą į transportą ir iš jo į parduotuves, parduotuvių sandėlių ir kasos  apskaitą.

 

Gamybos planavimas

 

Užsakymai į gamybą pateks tiesiogiai iš komercijos padalinių, todėl nereikės jų duomenų įvedinėti į kompiuterį. Taip išvengsite klaidų ir užsakymų perdavimo užlaikymų.

 

Programa iš klientų užsakymų duomenų paskaičiuos ir atvaizduos gamybos plano-grafiką kaip Ganto diagramą, įrašys į užsakymus kada turi būti  pradėti gaminti   užsakyti gaminiai ir pradėtos vykdyti jų gamybinės operacijos, bei  pavaizduos grafike, kurios operacijos pradėtos vykdyti ir jau įvykdytos.

 

Gamybos grafiko valdymo funkcija padės optimaliau suplanuoti gamybą ir medžiagų tiekimą, užtikrinti brangiausių įrengimų maksimalų apkrovimą, operatyviai kontroliuoti nukrypimus nuo suplanuoto grafiko ir imtis reikalingų priemonių kad užsakymai būtų įvykdyti laiku.

 

Be to, ruošiant komercinius pasiūlymus naujiems užsakymams, programa parodys kada jie galės būti įvykdyti, o tai padės nustatyti realesnius užsakymų įvykdymo terminus.

  

Medžiagų  valdymas

Programos pagalba automatizuosite medžiagų valdymo procesus (ne tik apskaitą) gamyboje,- programa parodys kiek  ir kokių medžiagų reikia užsakymų įvykdymui ir suformuos važtaraščius jų paėmimui iš sandėlio, automatiškai suformuos nurašymo dokumentus ir užpajamuos pagamintus gaminius su realiai sunaudotų medžiagų savikaina. Taip sutaupysite darbo sąnaudas medžiagų ir gaminių apskaitai, realiame laike matysite sandėlio medžiagų likučius.

 

Gaminių  ir pusgaminių komplektacijos valdymas

 

Programa gamyboje atlieka sudėtingų užsakomų  gaminių detalių ir pusgaminių gamybos valdymą:

 • Atlieka gaminių dekompoziciją į mazgus (surenkamus) pusgaminius ir detales (gaminamas apdorojant medžiagas)  ir iš jų suformuoja sąrašus gamybai
 • Automatizuoja reikalingų medžiagų  detalėms, detalių pusgaminiams ir detalių bei pusgaminių surinkimą ir nurašymą, bei detalių, pusgaminių ir gaminių automatinį pajamavimą.

 Programa atrenka kiekvienam pusgaminiui ir gaminiui specialiai pagal užsakymą pagamintas detales ir gaminiams –pusgaminius, todėl nelieka klaidų komplektuojant gaminius, o valdymo procesas atliekamas be papildomų darbo sąnaudų apskaitai.

 

Gamybinių operacijų valdymas

 

Programa kiekvienam gaminiui, jo pusgaminiams ir detalės parodo kokios turi būti atliktos gamybinės operacijos, kad įvykdyti užsakymą baldų gamybai, leidžia priskirti kas atlieka kiekvieną gamybinę operaciją,- darbininkas ar brigada, užregistruoti datą ir laiką kada pradėta ir kada pabaigta kiekviena gamybinė operacija.

 

Tai gali atlikti arba gamybos meistras arba patys darbininkai,- skenuodami paskyrą su brūkšniniais kodais arba tai padaryti gali per liečiamą ekraną.

Tokia gamybinių operacijų valdymo technologija leidžia ją įdiegti    be papildomų darbo sąnaudų operacijų apskaitai, realiame laike  kontroliuoti visą užsakymų vykdymo eigą, automatiškai paskaičiuoti  darbininkams darbo užmokestį  nuo atliktų operacijų.

 

Kokybės valdymas

 

Įsidiegę  AIVA 9001 programą, praktiškai dirbsite pagal kokybės valdymo sistemos ISO 9001 principus (atsekamumas, neatitikčių fiksavimas ir kt.) ir tai leis dar labiau padidinti Jūsų įmonės produkcijos kokybę

 

Trūkstamų medžiagų paskaičiavimas gamybos užsakymų vykdymui ir atsargoms

 

Programa paskaičiuos  kokių ir kiek medžiagų reikia gautų iš klientų ir vidinių užsakymų įvykdymui, patikrins ar užtenka medžiagų sandėliuose, bei suformuos laiškus su užsakymais tiekėjams.

 

Be to, jei tam tikrų medžiagų pastoviai turi būti sandėlyje,  programa tikrins likučius, paskaičiuos kiek kokių medžiagų trūksta iki normos ir suformuos laiškus su užsakymus tiekėjams.

Tiekimo valdymo funkcijų automatizavimas:

·        Kelis kartus  sumažins darbo laiką  medžiagų užsakymui ir pajamavimui, todėl reikės mažiau darbuotojų ir sutaupysite darbo užmokesčio fondą

·        sutrumpins medžiagų tiekimo laiką ir praktiškai nebeliks klaidų užsakant ir pajamuojant medžiagas

 • nesunku bus apklausti kelis tiekėjus, todėl medžiagas nupirksite pigiau
 • Tiekėjams iš anksto bus galima iš gamybos plano nurodyti, kada reikalinga pristatyti medžiagas, todėl didesnė tikimybė kad medžiagų pristatymas nevėluos

 Medžiagų ir gaminių  pajamavimo į sandėlį automatizavimas

 

Gavus užsakytas pagal užsakymus tiekėjams  medžiagas, tereikės tik sutikrinti siųstą užsakymą tiekėjui su tuo kas gauta, todėl atkris duomenų įvedimas pajamuojant-tereikės įvesti  tik dokumento Nr. ir datą.

Tai leis kelis kartu sumažinti darbo sąnaudas medžiagų pajamavimui, pagreitins priėmimo į sandėlį procesą, bei leis išvengti duomenų įvedimo klaidų.

Tam tikroms medžiagoms, kad pagreitinti jų suradimą sandėlyje ir išvengti klaidų, sistemoje numatyta galimybė įdiegti brūkšninių kodų technologiją- užpajamuotų medžiagų lipduko su brūkšniniu kodu spausdinimui bei skenuojant paskyros gamybai surinkimui.

 

Tokia pat brūkšninių kodų technologija gali būti įdiegta  ir detalių bei pusgaminių pajamavimui bei perdavimui į gamybą, bei gaminių pajamavimui ir išvežimui klientams.

Konstruktoriams AIVA 9001 programoje skirti du moduliai- Gaminių Katalogo ir Veiksmų su klientų paklausimais palnavimo  

 

Per Katalogo modulį Duomenų bazėje (DB) aprašoma gamybos technologija tiek standartiniams , tiek nestandartiniams gaminiams. Nestandartiniams gaminiams Kataloge sumodeliuojamos tik  gaminių gamybos galimybės, o galutinis aprašymas užbaigiamas užsakymo įvedimo iš kliento metu.

 

Standartiniams gaminiams kataloge papildomai įvedamas komercinis gaminio aprašymas ir kainos.

 

Katalogo duomenų bazė yra pagrindinis įrankis konstruktoriams, kur jie  gali patalpinti sukonstruotų gaminių specifikacijas, peržiūrėti anksčiau pagamintų gaminių specifikacijas.

 

Gavus kliento paklausimą naujam gaminiui, kurį reikia sukonstruoti ir sudaryti gaminio specifikacija, užduotis konstruktoriui gali būti perduota per AIVA programos veiksmų su paklausimu planavimo sistemą. Perduotos užduotys pasirodo konstruktoriaus darbų plane.

 

Atlikęs užduotį, jis patalpina suprojektuoto gaminio duomenis į katalogą (įveda ranka arba importuoja iš projektavimo-konstravimo programos pav.,  baldų projektavimo  Woodwork for inventor   failo) ir perduoda per sistemą paklausimą vadybininkui ruošti komercinį pasiūlymą ar perduoti užsakymą gamybai.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Nestandartinių korpusinių baldų gamybos įmonės procesų valdymo automatizuota sistema
  AIVA BALDAI- Baldų įmonės integruota Gamybos valdymo/CRM/ERP/E-verslo programa
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt