AIVA programos pagalba valdysite darbo su klientais, projektavimo, gamybos, tiekimo ir apskaitos procesus. 

Duomenų bazė

AIVA programos pagalba galima aprašyti ir sukurti namų projektinių sprendimų katalogą, su detalių, medžiagų, gamybinių operacijų, darbų aprašymais ir kiekių paskaičiavimo formulėmis.

 

Darbas su klientais

CRM programos dalis leis užfiksuoti visus potencialius ir esamus klientus, padės planuoti ir nepamiršti nei vieno kontakto. Programos pagalba galėsite suformuoti komercinius pasiūlymus klientams, paskaičiuoti projekto gamybos savikainą ir kainą.  

Gauti iš klientų užsakymai bus perduodami projektavimui arba tiesiogiai į gamybą.

Konstruktorių darbų planas

Programa sudarys konstruktoriams darbų planą iš kurio konstruktoriai galės užregistruoti savo darbų vykdymą, bei importuoti suprojektuotų namelių specifikacijų failus į duomenų bazę.

 Gamybos planas

Gamyboje programa jums sudarys užsakytų namų medinių konstrukcijų gamybos planą.

 

Medžiagų tiekimo valdymas

Pasirinkus kliento užsakymą, programa paskaičiuos reikalingas medžiagas ir suformuos užsakymus tiekėjams, parodys kokias medžiagas paimti kiekvienam projektui. Tai leis sutaupyti nemažai darbo laiko ir ekonomiškiau naudoti medžiagas gamyboje.

 

Programa suplanuos gamybą ir paskirstys užduotis vykdytojams

Programa iš klientų užsakymų, be papildomo rankinio duomenų įvedimo, pati sudarys gamybos operacijų vykdymo planą, parodys ar laiku įvykdysime užsakymus, kurie užsakymai vėluos, sudarys užsakymų vykdymo eilę kiekvienam darbo centrui.

Darbuotojai gavę užduotis atsižymės kada jas pradėjo ir kada pabaigė, o programa atliks visą kitą darbą- apskaičiuos užduoties vykdymo laiką, paskaičiuos atlyginimus darbininkams, nurašys medžiagas ir užpajamuos detales, o po to jas nurašys ir užpajamuos surinktus namukus išvežimui.

 

Kokią nauda gausite įsidiegę AIVA procesų valdymo sistemą

Vadovams programa padės kontroliuoti klientų užsakymų vykdymo eigą ir nepavėluoti su jų įvykdymu. Programa padės įdiegti apmokėjimo nuo išdirbio sistemą ir taip padidinti darbininkų suinteresuotumą darbu. Planavimo sistema sumažins užslėptas gamybos resursų prastovas dėl pastoviai susidarančių "butelio kakliukų" ir padidins viso gamybos efektyvumą 10-20%.

Įdiegus AIVA programa beveik nebeliks darbo apskaitininkams, nes visa gamybos apskaitą atlieka programa kai darbininkai registruoja jiems duotų užduočių atlikimą.

 

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt