Ar susiduriate su sudėtingais roletų ir žaliuzių kainų skaičiavimais, daug darbo reikalaujančia medžiagų apskaita? Ar nuolatiniai gamybos perplanavimai dėl skubių užsakymų ir vėluojančių medžiagų daro chaosą jūsų gamybos procesuose? Ar sunku valdyti matavimo-montavimo darbus pas klientus?

AIVA Gamybos valdymo sistema - tai sprendimas visoms jūsų gamybos problemoms! 

Automatizavę  roletų ir žaliuzių kainų skaičiavimą, medžiagų užsakymą, gamybos planavimą bei gamybos užduočių paskirstymą ir kontrolę,  sumažinsite gamyboje  laiko švaistymą dėl medžiagų vėlavimo ir nelaiku paskirstytų užduočių, greičiau atliksite klientų užsakymus.

Roletų ir žaliuzių gamintojai vieni iš pirmųjų įdiegė mūsų gamybos valdymo sistema  ir tebėra tarp mūsų geriausių klientų. Todėl, turėdami tokią patirtį, galime pasiūlyti Jums geriausią rinkoje sprendimą Jūsų įmonės verslo procesų automatizavimui.

Pagrindiniai sistemos moduliai ir jų funkcijos parodytos žemiau paveikslėlyje.

 

Sistemą galite diegti ne pilna apmimtimi. Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimu,  Šiuos bazinius variantus galite papildyti kitais AIVA Gamybos valdymo sistemos moduliais pagal savo įmonės specifinius poreikius.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Žaliuzių gamybos valdymo sistema "AIVA N1 Silver" Automatizuosite užsakymų kainos apskaičiavimą, gamybos planų sudarymą, medžiagų tiekimo valdymą ir apskaitą, medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitą gamyboje.
  Sumani žaliuzių gamybos valdymo sistema "AIVA N1 Gold" Automatizuosite užsakymų kainos skaičiavimą, gamybos planavimą ir užduočių valdymą gamyboje, pagamintos produkcijos apskaitą.
  Sumani žaliuzių gamybos valdymo sistema "AIVA N1 Platinum" Automatizuosite užsakymų kainos apskaičiavimą, gamybos planų sudarymą ir gamybos proceso planavimą, medžiagų tiekimo valdymą ir apskaitą, gamybos užduočių operaijų valdymą ir apskaitai, medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitą gamyboje,s produkcijos logistiko valdymą.
 


 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt