Žaliuzių, roletų, markizių  gamybos valdymo įmonės  gamina nestandartinius gaminius. Todėl pagrindiniai tokių įmonių iššūkiai yra pageidaujamų užsakymo charakteristikų registracija ir gaminio kainos apskaičiavimas, sutarčių su klientų ruošimas, užsakymų operatyvus perdavimas į gamybą, gamybos planavimas ir valdymas, pagamintos produkcijos pristatymas, matavimo-montavimo darbų valdymas pas klientus.

 

AIVA programinės įrangos pagalba automatizuosite visus įmonės valdymo procesus, sumažinsite  valdymo išlaidas ir greičiau atliksite klientų užsakymus.

Pagrindiniai automatizuojami valdymo procesai ir jų tarpusavio saveika parodyti žemiau paveikslėlyje.

Kodėl AIVA?

Turime ilgalaikę patirtį automatizuojant žaliuzių, roletų markizių įmonių valdymo procesus, todėl mūsų sistema geriausiai rinkoje pritaikyta šių įmonių verslo procesų valdymui

 

Įdiegę AIVA gamybos valdymo sistemą, pirmiausia  sumažinsite iki 30%  laiko sąnaudas valdymo funkcijoms, todėl turėsite daugiau laiko arba mažiau išlaidų. 

 

Valdymo procesų automatizacija suteiks jūsų įmonei ir daugiau privalumų, kurie  aprašyti žemiau.

Pagerinsite darbą su klientais

 

Galėsite registruoti klientus ir jų paklausimus, planuoti kontaktus, o programa laiku Jums primins apie suplanuotas užduotis

 

Naudodamasi  iš anksto paruoštais šablonais, programa apskaičiuos kliento užsakomų gaminių gamybos savikainą ir kainą, suformuos komercinius pasiūlymus, pardavimo sutartis, sąskaitas išankstiniam mokėjimui bei sąskaitas faktūras. Sutaupysite daug laiko ir greičiau aptarnausite klientus.

 

Galėsite planuoti kalendoriuje užsakymui reikalingus matavimo darbus pas klientus, perduoti užduotis į matuotojų mobilius telefonus, kurių pagalba jie užregistruos darbų atlikimą.

 

Iš komercinio pasiūlymo galėsite patvirtinti užsakymą gamybai ar sandėliui. Užsakymai iš karto pateks į gamybos ar sandėlio planą ir galės būti pradėti vykdyti.

 

Galėsime pasiūlyti sprendimą žaliuzių, roletų, tinklelių, markizių  užsakymui ir apmokėjimui per Jūsų Interneto svetainę, kurioje klientai galės matyti kaip vykdomi jų užsakymai.

Daugiau apie AIVA darbo su klientais sprendimus skaitykite...

Optimizuosite medžiagų tiekimo darbą

Paprastai pagrindinės žaliavos užperkamos  iš anksto ir pastoviai papildomos jų atsargos.

AIVA programa Jums   paskaičiuos kokias medžiagų  jau trūksta ir reikia užsakyti sandėlių papildymui ir kiek, patikrins ar netrūks medžiagų gautų iš klientų užsakymų įvykdymui, suformuos ir išsiųs užsakymus tiekėjams.

 

Gavus užsakytas medžiagas, nebereikės sąskaitų duomenų rankiniu būdu įvesti į programą-tik patvirtinti gavimą. Taip sutaupysite daug laiko bei išvengsite rankinio įvedimo  klaidų.

 

Didesniems užsakymams vienu mygtuko paspaudimu galėsite Internetu atlikti kainų apklausą ir pigiau nupirkti medžiagas.

 

Medžiagų tiekimo proceso automatizavimas sutaupys  90% laiko valdymo funkcijoms atlikti. Be to, greičiau užsakysite medžiagas ir įvykdysite klientų užsakymus.

 

Didesniems užsakymams vienu mygtuko paspaudimu galėsite Internetu atlikti kainų apklausą ir pigiau nupirkti medžiagas.

Plačiau apie AIVA medžiagų tiekimo valdymo sprendimus  skaitykite...

Optimizuosite gamybos planų sudarymą

 

Programa iš klientų užsakymų pati  sudarys gamybos planus.

  

Programa pati sudėlios planą kokius užsakymus gaminti pirma, kokius vėliau kad laiku juos įvykdytumėte, parodys ar nevėluosite su jų įvykdymu.

 

Jei matysite kad kai kurie užsakymai gali vėluoti, programa parodys Jūsų gamybos siauras vietas “butelio kakliukus”, todėl iš anksto galėsite imtis priemonių kad juos pašalinti ir nepavėluoti su užsakymų įvykdymu. 

 

Plačiau apie AIVA sprendimus gamybos planavimui skaitykite... 

Optimizuosite medžiagų apskaitą gamyboje

 

 Programa parodys kada sandėlis turi paruošti ir nuvežti gamybos užsakymų vykdymui reikalingas  medžiagas, parodys kiek ir kokių medžiagų reikia ir ar jų netrūksta sandėlyje, perkels medžiagas iš sandėlio į gamybą. Laiku pristatytos medžiagos sumažins įrengimų ir darbuotojų prastovas, padidins gamybos efektyvumą.

 

Patvirtinus kad užsakymas pagamintas, programa automatiškai nurašys perduotas į gamybą medžiagas ir užpajamuos gaminius. Šiuos veiksmus programa atliks automatiškai, kai darbininkas patvirtina paskutinės savo operacijos užsakymo atlikimą, todėl bus galima atsisakyti nuo apskaitos darbuotojų, kurie iki šiol  vykdė Jūsų įmonėje medžiagų ir pagamintos  produkcijos apskaitą.

 

Plačiau apie AIVA medžiagų valdymo sprendimus gamyboje skaitykite...

Optimizuosite gamybos užduočių valdymą gamyboje ir pagaminsite daugiau per tą patį laiką

 

Programa pati paskirsto suplanuotas gamybos užduotis darbininkams, todėl meistrams ir cechų vadovams nebereikės  patiems jas skirstyti. Darbuotojui prisiregistravus terminale, programa parodys jo darbo centrui suplanuotas užduotis.

Darbuotojui pasirinkus suplanuotą užduotį, programa užregistruos gamybinės operacijos vykdymo pradžią. Kai darbuotojas pabaigęs užduotį patvirtins kad ji atlikta,  programa automatiškai užregistruos kas, kada, per kiek laiko atliko užduotį.

 

Galėsite realiu laiku matyti kaip vykdomi gamybos užsakymai.

 

Galėsite lengvai  įdiegti apmokėjimo nuo atliktų operacijų sistemą, nes darbuotojui patvirtinus savos operacijoms atlikimą programa  paskaičiuos jam  atlyginimą.

 

Plačiau apie AIVA gamybos operacijų valdymo sprendimus skaitykite...

Optimizuosite logistikos ir sandėlių apskaitos procesus

 

Pagal parduotuvių užsakymus pati programa surinks gaminius iš sandėlio ir suformuos jų perkėlimo važtaraščius .

 

Sandėlininkui pasirinkus kliento užsakymą, programa surinks gaminius iš sandėlio ir suformuos išvežimo važtaraščius, sąskaitas-faktūras ir CMR, nurašys gaminius iš sandėlio.

 

Plačiau skaitykite...

Optimizuosite montavimo darbų pas klientus  valdymą

 

Programa padės Jums suplanuoti kalendoriuje montavimo darbus pas klientus, suderinti surinkimo brigadų laiko galimybes su klientų galimybėmis.

 

Suplanuotas užduotis darbuotojai matys per AIVA aplikaciją savo išmaniuose telefono aparatuose  ir galės patvirtinti kada pradėjo ir baigė darbus, nufotografavę telefonu įkelti atlikto darbo nuotrauką. 

Šių procesų automatizacija padės efektyviau ir geriau aptarnauti klientus.

 

Plačiau skaitykite...

 

Sumažinsite darbo laiko nuostolius dėl vėlavimų į darbą

 

Vienoje valdymo sistemoje, kartu su gamybos valdymo funkcijomis, galėsite automatizuoti ir darbuotojų atvykimo ir išvykimo laiko kontrolės ir darbo laiko apskaitos funkcijas. 

 

AIVA laiko kontrolės ir apskaitos įdiegimas įmonėje pagerina darbo drausmę, taupo laiką rankiniam tabelio pildymui  ir tuo pačiu didina įmonės efektyvumą.

 

Toks sprendimas turi eilę privalumų palyginti kai naudojamos dvi atskiros sistemos. Duomenis apie darbuotojus įvedami tik vieną kartą, planuojant darbus gamyboje galima įvertinti ar darbuotojas nevėluoja ar nesusirgo, galima analizuoti kiek laiko užtrunka nuo darbuotojo atėjimo į darbą iki tol kol pradeda darbą gamyboje.

 

Plačiau apie praėjimo kontrolės ir laiko apskaitos sprendimus skaitykite... 

___________________________________________________________________________

Sistemos variantai (nuomos planai)

Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimu, kurie skiriasi ar automatizuojamas medžiagų valdymas ar automatizuojamas gamybos operacijų valdymas ar viskas:

  • Silver variantas- gamyboje tik medžiagų valdymas
  • Gold variantas- gamyboje tik gamybos operacijų planavimas ir valdymas
  • Premium variante-ir medžiagų ir operacijų valdymas.

 Šiuos bazinius variantus galite papildyti kitais AIVA Gamybos valdymo sistemos moduliais pagal savo įmonės specifinius poreikius.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Žaliuzių Gamybos valdymo sistema "AIVA N1 Silver"
  Sumani žaliuzių gamybos valdymo sistema "AIVA N1 Gold"
  Sumani žaliuzių gamybos valdymo sistema "AIVA N1 Platinum"
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt