Reklamos gamyba viena iš kūrybiškiausių ir nestandartinių gamybų, todėl  susiduria su užsakomų nestandartinių gaminių kainos skaičiavimo, operatyvių gamybos planavimo ir perplanavimo bei darbų ir medžiagų apskaitos iššūkiais.

Reklamos gamintojų darbo specifikai turime procesų automatizavimo sprendimą, kurio pagalba galėsite priimti reklamos gaminių užsakymus, valdyti tiekimą ir  gamybą, o sistema be papildomo rankinio duomenų įvedimo atliks užsakymų, darbų, medžiagų ir produkcijos apskaitą.

 Priimant užsakymą tereikės įvesti ar pasirinkti gaminio ar paslaugos charakteristikas, kurių pageidauja klientas, o programa pagal šias charakteristikas  apskaičiuos gamybos kainą, suformuos pasiūlymą ir sutartį.

 Iš užsakymo duomenų programa suplanuos gamybą, dinamiškai paskirstys užduotis vykdytojams ir atliks  darbų, medžiagų bei produkcijos apskaitą visai be papildomo rankinio darbo.

Įsidiegę AIVA Gamybos valdymo programą optimizuosite savo verslo procesus, sumažinsite valdymo išlaidas, padidinsite gamybos efektyvumą, greičiau  aptarnausite klientus.

Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimu, kurie skiriasi ar automatizuojamas medžiagų valdymas ar automatizuojamas gamybos operacijų valdymas

  • Basic variantas- automatizuojamas užsakomų gaminių ir paslaugų kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, užsakymų plano sudarymo, užsakymų įvykdymo apskaitos bei atlyginimų vadybininkams nuo asmeninių pardavimų pelno skaičiavimo procesas
  • Advanced variantas- tas pats kaip Basic variantas, tik papildomai gamybos operacijų ir kitų darbų planavimo, vykdymo registracijos, atlyginimų vykdytojams skaičiavimo ir darbų apskaitos procesas.
  • Enterpise variante-tas pats kaip Advanced variantas, tik papildomai dar ir medžiagų poreikio apskaičiavimo, teikimo valdymo ir apskaitos gamyboje procesas.

 Šiuos pagrindinius variantus galite papildyti kitais AIVA Gamybos valdymo sistemos moduliais pagal savo įmonės specifinius poreikius.

 

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Reklamos gamybos valdymo sistema "AIVA MD2 Silver"
  Sumani reklamos gamybos valdymo sistema "AIVA OP2 Gold"
  Sumani reklamos gamybos valdymo sistema "AIVA MDOP2 Platinum"
 


 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt