Metalo gamybos įmonės dažnai gamina nestandartinę produkciją- detales ir metalines konstrukcijas pagal individualius  vienetinius užsakymus arba mažomis partijomis, todėl jos susiduria su užsakymo kainos paskaičiavimo, tiekimo valdymo, gamybos planavimo ir apskaitos problemomis. Užsakant reikalinga paskaičiuoti nestandartinių detalių ir konstrukcijų gamybos kainą. Užsakymai dažniausiai nedideli tačiau jų daug ir įvairių. Dažnai keičiasi užsakymų eilė, todėl sunku suplanuoti teisingai gamybos terminus.

AIVA sistemos pagalba automatizuosite praktiškai visus pagrindinius įmonės valdymo procesus- nuo darbo su klientais, iki užsakymo išvežimo valdymo. Todėl su mažesnėmis valdymo išlaidomis geriau, greičiau ir pigiau atliksite klientų užsakymus.

Pagrindiniai automatizuojami valdymo procesai ir jų tarpusavio saveika parodyti žemiau paveikslėlyje.

 

Kodėl AIVA?

Turime didelę patirtį automatizuojant nestandartinių metalinių detalių, metalinių konteinerių, metalinių stalų  ir metalinių statybinių konstrukcijų gamybos valdymą todėl galime Jums pasiūlyti geriausius rinkoje sprendimus, kurių pagalba optimizuosite valdymo procesus:

 Optimizuosite darbą su klientais

Nestandartinių mašinų  ir kitų metalo gaminių gamybos kainos apskaičiavimas gan sudėtingas ir užima daug laiko. Paprastai tam tikslui daugelis įmonių naudoja Excel programą.

Galėsite importuoti duomenis iš savo CAD programos, o iš jų paskaičiuos suprojektuotų  detalių ir konstrukcijų  kainas, sudarys užsakymo sąmatą.

Detalių ir konstrukcijų užsakymų registracijai ir kainos skaičiavimui taip pat galėsite pasinaudoti nestandartinių detalių ir komplektų užsakymų šablonais. Įvedus į juos klientų užsakytus detalių išmatavimus ir pasirinkus medžiagas , programa apskaičiuos gamybos, kainas ir sudarys užsakymo sąmatą.

Iš užsakymo sąmatos programa suformuos komercinius pasiūlymus bei įrašys užsakymus tiesiogiai į gamybos planą. 

Užsakymo duomenys  toliau bus naudojami gamybos planavimui ir valdymui.

Plačiau apie AIVA darbo su klientais sprendimus skaitykite...

Optimizuosite medžiagų tiekimo valdymą

 Kadangi nestandartinėje gamybos daugelis medžiagų užsakomas konkrečių projektų vykdymui todėl reikalinga tik gavus kliento užsakymą operatyviai apskaičiuoti trūkstamas medžiagas  ir jas užsakyti tiekėjams. Rankiniu būdu tai padaryti gan sudėtinga ir užima daug laiko, galimos klaidos. Kadangi metalų kainos dažnai keičiasi, tai daug darbo apklausti tiekėjus

AIVA programa iš kliento užsakymo duomenų paskaičiuos kokių medžiagų trūksta, suformuos ir išsiųs užsakymus tiekėjams, o gavus medžiagas, nebereikės jų duomenų rankiniu būdu įvesti į programą-tik patvirtinti gavimą. Taip sutaupysite daug laiko bei išvengsite rankinio įvedimo  klaidų.

Didesniems užsakymams vienu mygtuko paspaudimu galėsite Internetu atlikti kainų apklausą ir pigiau nupirkti medžiagas.

Plačiau apie AIVA medžiagų tiekimo valdymo sprendimus  skaitykite...

Optimizuosite sandėlio darbą

Pagal klientų užsakymus pati programa surinks pagamintus jiems gaminius  iš sandėlio ir suformuos jų išvežimo sąskaitas-faktūras ir CMR, nurašys juos iš sandėlio.

Pasirinkus kliento užsakymą, programa suformuos užsakymą vežėjui, jei Jums reikia klientui pristatyti produkciją.

 Plačiau skaitykite...

Optimizuosite gamybos planavimą

Kadangi dažniausiai užsakymai  individualus, daug smulkių užsakymų, atsiranda skubių užsakymų, kurie keičia eilę, todėl labai  sunku gerai suplanuoti gamybos procesus. Iš to seka kad įmonės resursai,- darbininkai ir staklės išnaudojami neoptimaliai.

 AIVA programa suplanuos kiekvieno užsakymo gamybos procesą, paskirstys užduotis darbininkams, parodys gamybos siaurąsias vietas “butelio kakliukus”, o pasikeitus situacijai operatyviai perplanuos gamybą.

Plačiau apie AIVA sprendimus gamybos planavimui skaitykite... 

Optimizuosite medžiagų valdymą 

Kadangi užsakymai individualus, kiekvienam naudojamos skirtingos medžiagos, kurios turi būti pateikiamos darbo centrams numatytų laiku. Rankiniu būdu tai sunku padaryti, todėl laukiant medžiagų staklės dažnai prastovi. Panaudotų medžiagų apskaita reikalauja daug rankinio darbo.

AIVA programa parodys kada ir kokias reikia pateikti medžiagas gamybos užsakymams, o pagaminus pusgaminius ar  gaminius automatiškai jas nurašys ir užpajamuos gaminius. Todėl darbininkai prie staklių  greičiau galės pradėti darbus, sutaupysite 90% laiko paskaitos vykdymui, sandėlio likučius matysite realiu laiku.

Plačiau apie AIVA medžiagų valdymo sprendimus gamyboje skaitykite...

Optimizuosite gamybos valdymą

Gamybos operacijų apskaita įmonėse dažniausiai atliekama rankiniu būdu, todėl sunku operatyviai kontroliuoti užduočių atlikimą, o ataskaitų sudarymas reikalauja daug rankinio darbo.

Nebereikės meistrams ir cechų vadovams patiems paskirstyti užduotis darbininkams,-tai padarys programą. Darbuotojui prisiregistravus terminale, programa parodys jam priskirto darbo centrui suplanuotas užduotis, o jam tereikės tik patvirtinti vykdymo pradžią ir pabaigą.

Galėsite lengvai  įdiegti apmokėjimo nuo atliktų operacijų sistemą, nes darbuotojui patvirtinus savos operacijoms atlikimą programa  paskaičiuos jam  atlyginimą.

Plačiau apie AIVA gamybos operacijų valdymo sprendimus skaitykite...

Optimizuosite pusgaminių gamybą

Sudėtingų gaminių-metalo konstrukcijų ir mašinų gamyboje, daug darbo yra suplanuoti gaminio detalių ir pusgaminių gamyba, bei vesti jų gamybos apskaitą.

AIVA programa gali  sudaryti gaminio detalių ir neriboto lygio pusgaminių gamybos planus, parodo kokias detales ar pusgaminius reikia paimti gamybai ir automatiškai juos nurašo pagaminus aukštesnio lygio pusgaminius ar galutinį gaminį. 

 

__________________________________________________________________

Sistemos variantai (nuomos planai)

Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimu, kurie skiriasi ar automatizuojamas medžiagų valdymas ar automatizuojamas gamybos operacijų valdymas ar viskas:

  • Silver variantas- gamyboje tik medžiagų valdymas
  • Gold variantas- gamyboje tik gamybos operacijų planavimas ir valdymas
  • Premium variante-ir medžiagų ir operacijų valdymas.

 Šiuos bazinius variantus galite papildyti kitais AIVA Gamybos valdymo sistemos moduliais pagal savo įmonės specifinius poreikius.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Metalo detalių ir konstrukcijų gamybos valdymo sistema "AIVA MD2 Silver"
  Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos valdymo sistema "AIVA OP2 Gold"
  Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos valdymo sistema "AIVA MDOP2 Platinum"
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt