LT | EN
   

Statybų bendrovėse įrankiųir mechanizmų panaudojimo planavimas apskaita kelia daug problemų. Kaip rodo praktika, tai atneša įmonėms didelius nuostolius.

Šią problemą gali išspręsti AIVA įrankių panaudojimo planavimo ir apskaitos sistema. Ji realizuota šiuolaikinėmis technologijomis- panaudojant duomenų saugojimą "debesyje", radio žymių (RFID) technologiją, aplikacijas mobiliems telefonams, kurių pagalba nuskaitomos įrankių ir darbuotojų kortelių RFID žymės.

 Planavimas gali vykti arba iš projekto plano-Ganto grafiko, arba tiesiogiai iš kalendorinio įrankių ir mechanizmų Ganto grafiko.

Įrankių perdavimo darbininkams ir grąžinimo apskaita vykdoma pnaudojant RFID žymes  žymes  įrankiams ir darbininkų darbo pažymėjimams.

AIVA įrankių ir mechanizmų panaudojimo planavimo ir apskaitos sistemos privalumai:

1)      Kompleksinis įrankių ir mechanizmų a) panaudojimo planavimo ir b) apskaitos sprendimas, padina šių abiejų funkcijų efektyvumą

2)      Panaudojimas RFID technologijos beveik neužima laiko įrankių perdavimo-grąžimo apskaitai

3)      Sistema gali būti naudojama tiek savistoviai tiek AIVA STATYBA sistemos sudėtyje. Paskutiniu atveju suplanuoti įrankiai ir mechanizmai projekto grafike automatiškai patenka į įrankių ir mechanizmų kalendorinį Ganto grafiką bei į mecahnizmų užduočių darbo planą. Be to, darbuotojų korteles galima panaudoti registracijai apie atvykimą į objektą ir šią informaciją panaudoti darbo laiko apskaitai ir automatiniam tabelio pildymui.

Nauda įmonei:

1)      Dėl planavimo ir apskaitos geresnis savų įrankių ir mechanizmų panaudojimas, todėl mažesnės išlaidos įrankių nuomai

2)      Mažesnė tikimybė, kad įrankis bus prarastas ar pamirštas ar sulaužytas, todėl mažiau išlaidų naujų įrankių įsigyjimui

3)      Dėl gersnio įrankių ir mechanizmų poreikio planavimo didesnė tikimybė kad projektas bus atliktas greičiau su mažesnėmis prastovomis dėl jų trūkumo.

Sprendimas tinka įvairioms statybos bendrovėms,bei įmonėms kurios atlieka montavimo darbus pas užsakovus ir pan.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Įrankių ir mechanizmų planavimo projektams, užsakymų valdymo ir panaudojimo objektuose laiko apskaitos sistema
  Įrankių išdavimo-grąžinimo apskaitos sistema panaudojant RFID žymes
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt